Adiuva-Med

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO

Aktualności

18.04.2019

Wszystkim naszym Klientom życzymy dobrych Świąt Wielkanocnych! Niech czas spędzony w rodzinnej atmosferze przyniesie wiele spokoju i radości.
20.03.2019

Dla Państwa wygody oferujemy transport sprzętu, wniesienie do mieszkania oraz montaż. Łóżko rehabilitacyjne dostarczane jest do Państwa mieszkania w sześciu częściach, co umożliwia przeniesienie go przez drzwi. Montaż odbywa się na miejscu. Klientowi oferujemy przeszkolenie z prawidłowego używania łóżka oraz prezentację jego funkcji.
26.02.2018

Rozszerzamy swoją ofertę o wózek inwalidzki dla dzieci. Szerokość siedziska: 28 cm.
Skontaktuj się z nami 885 448 094 !  Wózki.

12.01.2018

Rozszerzamy swoją ofertę o chodziki typu ambona. Są to urządzenia wykorzystywane do wspomagania pionizacji osób o różnym typie zaburzeń motorycznych. Stosowana w geriatrii, po zabiegach chirurgicznych lub ortopedycznych. Szczególnie polecana dla pacjentów, którzy nie mogą używać kul lub zwykłych balkoników.
Skontaktuj się z nami 885 448 094 !  Wózki

10.12.2018

Koncentratory tlenu nie wymagają uzupełniania przez klienta żadnych zasobników. Po podłączeniu urządzenia do sieci pacjent może korzystać z dostarczanego przez urządzenie tlenu nawet 24 godziny na dobę. Polecamy wypożyczenie  koncentratora tlenu.
26.10.2018

Łóżka rehabilitacyjne posiadają specjalne barirey boczne, które zaciągnięte do góry zabezpieczają osobę leżącą przed przypadkowym zsunięciem się z łóżka. Polecamy wypożyczenie  łóżka rehabilitacyjnego!
l11
20.09.2018

Opieka nad osobą chorą jest dużym obciążeniem fizycznym. Warto pomyśleć o możliwym zminimalizowaniu negatywnych skutków zdrowotnych związanych z codziennymi czynnościami wykonywanymi przy osobie leżącej. Łóżka elektrycznie sterowane, które Państwu proponujemy, przyczyniają się do znacznego odciążenia kręgosłupa opiekuna. Możliwość podniesienia łóżka do góry, podniesienia zagłówka do pozycji siedzącej czy podnóżka znacznie zmniejsza codzenny wysiłek. Polecamy wypożyczenie  łóżka rehabilitacyjnego!
l11
30.07.2018

Warto zadbać o profilaktykę odleżyn, szczególnie w przypadku osób chorych leżących. Jedną z możliwości jest stosowanie materaca zmiennociśnieniowego. Materac taki wyposażony jest w pompę zmieniającą ciśnienie wewnątrz komór. Naprzemienne zwiększa ukrwienie części ciała niestykających się z materacem poprawiając krążenie. Polecamy wypożyczenie  materaca przeciwodleżynowego!
15.06.2018

Łóżka rehabilitacyjne dostarczamy do Państwa w sześciu częściach, co umożliwia przeniesienie przez drzwi. Montaż jest bezpłatny, odbywa się na miejscu. Klientowi oferujemy przeszkolenie z prawidłowego używania łóżka oraz prezentację jego funkcji.  Łóżka
13.04.2018

Polecamy wypożyczenie ssaków medycznych. Urządzenia którymi dysponujemy (NOVAMA, ASPIRET, YUWELL) są łatwe w obsłudze, idealnie nadają się do obsługi chorych hospitalizowanych w warunkach domowych  Ssaki medyczne
23.02.2018

Dbamy o jakość naszego sprzętu, wszystkie urządzenia które do Państwa dostarczamy są w pełni sprawne i w dobrym stanie technicznym. Przekonały się o tym setki klientów! Zapraszamy do kontaktu z nami.  Kontakt Adiuva-med
18.01.2018

W nowy rok 2018 wchodzimy wraz z dużą ilością zadowolonych z naszych usług klientów. W roku 2017 pomagaliśmy Państwu na przestrzeni całego województwa, od Nowego Miasta Lubawskiego po Koronowo, od Kwidzyna po Płock. Dziękujemy Państwu za okazane zaufanie oraz za dobre opinie o nas, które przekazali Państwo swoim znajomym. Zapraszamy do współpracy w 2018 roku. Poszerzamy ofertę łóżek ortopedycznych, koncentratorów tlenu oraz innych sprzętów dla Państwa wygody.  Kontakt Adiuva-med 885 448 094, 607 448 094 odpowiemy na Państwa pytania!
18.12.2017

Wszystkim naszym Klientom życzymy spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnym gronie oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym nowym roku!  Kontakt Adiuva-med

22.11.2017

W naszej ofercie dostępne są wózki inwalidzkie z dodatkową podporą na nogę w gipsie. Są one odpowiednie dla osób z usztywnionym stawem kolanowym. Zapewniają komfort i możliwość poruszania się osobom z usztywnioną wyprostowaną nogą.  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
WÓZEK SPECJALISTYCZNY

18.09.2017

Od niedawna w naszej ofercie proponujemy Państwu także krzesła toaletowe. Zakup krzesła toaletowego sprawdzi się w codziennej pielęgnacji, sprzęt ma regulowaną wysokość, jest stabilny i bezpieczny, gwarantuje zachowanie higieny.  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
KRZESLO1
KRZESLO2
7.06.2017

Wszystkie łóżka dostępne w naszej wypożyczalni posiadają w swoim standardowym wyposażeniu:
- wysięgnik z uchwytem,
- drewniane bariery boczne,
- kółka z hamulcem,
- elektryczne sterowanie łóżka za pomocą pilota: podnoszenie zagłówka, podnoszenie podnóżka, regulacja wysokości łóżka.
Zapewniamy transport sprzętu do domu klienta, montaż oraz instruktaż użytkowania.

 Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania! Kontakt:885 448 094
8.04.2017

Możliwość podniesienia barier bocznych w łóżkach zapobiega zsunięciu się pacjentów nieprzytomnych lub podczas snu. Dzięki tej funkcji opiekun może być spokojniejszy o bezpieczeństwo swoich podopiecznych.


Łóżko


Zapraszamy do zapoznania się z naszą  ofertą!
22.02.2017

W tym miesiącu polecamy państwu wypożyczenie stolików przyłóżkowych. Wygodny blat ułatwia samodzielne spożywanie posiłków przez chorego lub karmienie przez opiekuna. Może też służyć jako podstawka do laptopa oraz innych podręcznych urzadzeń
Zapraszamy do zapoznania się z naszą  ofertą!
2.01.2016

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli w minionym roku. Byliśmy w wielu Państwa domach, pomagaliśmy wielu klientom. Dziękujemy za okazane dowody sympatii. Zapraszamy do współpracy z nami 2017 roku! Chcemy się rozwijać i rozszerzać ofertę zgodnie z potrzebami naszych klientów.
Do zobaczenia!
 Skontaktuj się z nami!
22.12.2016

Firma Adiuva-med życzy Państwu ciepłych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym w nadchodzącym roku!
7.11.2016

Oferowane przez nas koncentratory tlenu są urządzeniami, które w przeciwieństwie do butli tlenowych nie wymagają wymiany zasobników. Podłączone do zasilania mogą pracować w cyklach dwudziestoczterogodzinnych. W zestawie dołączamy kaniule tlenowe i wodę destylowaną - klient otrzymuje urządzenie gotowe do pracy, nie musi się martwić o dodatkowe akcesoria.
22.09.2016

Każde z oferowanych przez nas łóżek posiada wysięgnik z rączką. Element ten jest bardzo pomocny przy samodzielnym wstawaniu z łóżka oraz w sytuacjach kiedy osoba leżąca potrzebuje podciągnąć się czy poprawić na łóżku.

Wysięgnik
02.08.2016

Oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia lub zakupu stolików, które można wykorzystać zarówno do łóżka rehablilitacyjnego jak i do fotela, wózka czy kanapy. Stoliki przydają się do postawienia jedzenia, leków, a także przedmiotów codziennej pielęgnacji dla chorego. Poprawiają komfort rehabilitacji, ułatwiają opiekę nad chorym.

Stoliki posiadają możliwość regulacji wysokości oraz kąta nachylenia blatu. Umieszczone są na kółkach umożliwiających swobodne przesuwanie stolika.

Stolik przyłóżkowy

Stolik przyłóżkowy
04.07.2016

Koncentratory tlenu umożliwiają zastosowanie tlenoterapii w warunkach domowych. Urządzenia te w przeciwieństwie do butli tlenowych zapewniają stały dopływ tlenu dla pacjenta bez konieczności wymiany zasobnika. Sprzęt jest gotowy do działania zaledwie po kilku sekundach!

Koncentrator tlenu
23.05.2016

Wszystkie oferowane przez nas łóżka rehabilitacyjne są elektrycznie sterowane. Zarówno pacjent jak i opiekun ma możliwość kontrolowania położenia łóżka za pomocą pilota. Możliwe jest podnoszenie oparcia (zagłówka), podnóżka (kolana/biodra/nogi) oraz powyższanie całego leża. Obrazkowa forma oznakowania pilota czyni obsługę bardziej intuicyjną:

s
02.05.2016

Od niedawna w naszej ofercie dostępne są kule łokciowe. Oferujemy możliwość zakupu lub wypożyczenia sprzętu. Skontaktuj się z nami! Tel. 885 448 094 lub przez  formularz kontaktowy.
15.03.2016

885 448 094 to nowy numer telefonu, pod którym mogą Państwo składać zamówienia na sprzęt medyczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą  ofertą!
5.03.2016

Informujemy, iż osoby niepełnosprawne mogą ubiegać się o dofinansowanie zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny ze środków PFRON. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestiach przybliżenia możliwości dofinansowania zakupu sprzętu rehabilitacyjnego.
27.02.2016

Dla dobrego samopoczucia rodziny oraz samego pacjenta ważny jest estetyczny wygląd łóżka. Barierki boczne oraz szczyty proponowanych przez nas łóżek wykonane są z drewna w przyjemnym bukowym kolorze. Doskonale współgrają z domowym wyposażeniem, dzięki czemu nie przenosimy szpitalnej atmosfery łóżek wykonanych w całości z metalu. Dobre samopoczucie psychiczne sprzyja rehabilitacji i powracaniu do dobrej kondycji fizycznej.

s
09.02.2015

Informacje o naszej firmie mogą Państwo znaleźć także w mediach społecznościowych.
Jesteśmy dostępni na Facebooku.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną!
03.02.2016

Dostępne w naszej wypożyczalni łóżka firmy Burmeier posiadają w swoim standardowym wyposażeniu:

- Barierki boczne, zabezpieczające przed zsunięciem się pacjęta z łóżka, wyposażone w regulację wysokości - dwie lub trzy dostępne pozycje położenia barierek,
- Wysięgnik z trójkątem - umożliwiający samodzielne podnoszenie się pacjenta,
- Elektrycznie podnoszony zagłówek oraz podnóżek,
- Elektrycznie podnoszenie całego leża - umożliwia wygodniejszą pozycję dla opiekuna podczas zajmowania się pacjentem,
- Wygodnego pilota z bardzo czytelnym menu, umożliwiającego sterowanie łóżkiem,
- Drewniane boki łóżka w kolorze buk,
- Materac piankowy firmy Tompol z pokrowcem,
- Kółka z hamulcem umożiwiające poruszanie całego łóżka.

Zapraszamy do kontaktu z nami, odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

w
14.01.2016

Dziękujemy Naszym Klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli w 2015 roku! W tym czasie dostarczaliśmy sprzęt między innymi do takich miejscowości jak: Toruń, Grudziądz, Wąbrzeźno, Brodnica, Bydgoszcz, Włocławek, Ciechocinek, Chełmno, Świecie, Grębocin, Papowo Toruńskie, Czernikowo, Golub-Dobrzyń, Zbójno, Zła Wieś, Kowalewo Pomorskie, Rypin, Inowrocław, Lubicz, Chełmża, Aleksandrów Kujawski, Unisław, Radzyń Chełmiński. Zapraszamy do współpracy w 2016 roku!
21.12.2015

Firma Adiuva-med życzy wszystkim swoim klientom dobrych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie oraz wszelkiej pomyślności w 2016 roku!.
22.11.2015

W komplecie z wypożyczonym łóżkiem rehabilitacyjnym dołączamy materac piankowy Standard firmy Tompol o wymiarach 90/200/8 cm z pokrowcem wykonanym z wysokiej jakosci dzianiny poliestrowej, przyjemnym w dotyku, przewiewnym, pikowanym włóknem klimatyzującym dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania.
20.10.2015

Wśród sprzętu wypożyczanego przez Adiuva-med znajdują się wózki inwalidzkie ze specjalną podkładką na złamane nogi. Podkładka ta umożliwa poruszanie się na wózku pacjentowi z całą nogą w gipsie.
10.10.2015

Od niedawna w naszej ofercie pojawiły się przenośne elektryczne ssaki medyczne NOVAMA SEVEN. Urządzenia te doskonale nadają się do odsysania flegmy, ropy czy krwi u pacjentów pozostających pod opieką domową. Proponowane przez nas ssaki medyczne są wygodne w obsłudze, posiadają duży zbiornik na płyny, zapewniają ciągłą pracę przy niewielkiej emisji hałasu.

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły oferty!