Chodzik ambona | Adiuva-Med
16424
page-template-default,page,page-id-16424,bridge-core-2.3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-22.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Chodzik ambona

Chodzik typu ambona wypożyczalnia sprzętu medycznego

Podpórka czterokołowa typu ambona – wypożyczalnia sprzętu medycznego Toruń

Zachęcamy do zapoznania się z naszą specjalistyczną podpórką ortopedyczną. To urządzenie, które służy wspomaganiu pionizacji osób o różnym typie zaburzeń motorocznych. Chodziki typu ambona przydają się zwłaszcza podczas rehabilitacji jako wsparcie dla osób, które muszą stopniowo przyzwyczajać swoje ciało do wysiłku fizycznego. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie tego sprzętu medycznego. Podpórki czterokołowe ortopedyczne są też stosowane w geriatrii, a także po zabiegach chirurgicznych i ortopedycznych.

 

Chodzik typu ambona – dla kogo? 

Prezentowany model chodzików polecamy szczególnie tym Pacjentom, którzy z różnych względów nie mogą używać kul lub zwykłych balkoników. Duża zaletą ambony jest możliwość regulacji wysokości (od 97 do nawet 140 cm). To sprawia, że podpórka ortopedyczna bardzo dobrze sprawdza się również w przypadku wysokich osób. Warto również podkreślić, że chodzik posiada niezwykle wygodne, miękkie podłokietniki. Dzięki temu Pacjenci będą mogli czuć się komfortowo podczas wykonywania czynności rehabilitacyjnych. Cztery koła gwarantują stabilność i umożliwiają swobodne przemieszczanie się.

 

Jak zamówić chodzik czterokołowy do domu?

 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Adiuva-Med dowozi urządzenia do klientów na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Naszą bazą jest Toruń, ale bez problemu dojeżdżamy do klientów m.in. w Inowrocławiu, Grudziądziu, Włocławku, Tucholi, Bydgoszczy i wielu innych miastach. Zachęcamy do zamawiania naszych podpórek razem z innymi sprzętami, np. z łóżkami rehabilitacyjnymi. W ten sposób za dostawę zapłacicie tylko raz! Warto podkreślić, że nie pobieramy kaucji.

 

Naszym klientom umożliwiamy wypożyczenie chodzika typu ambona do domu poprzez umowę bezterminową. Podpisujemy ją na miejscu u klienta, bez zbędnych formalności i nadmiaru dokumentacji. Dzięki temu w każdej chwili możecie zrezygnować z umowy, a nasi kierowcy przyjadą odebrać sprzęt w dogodnym dla Was momencie.

 

Wypożyczalnia chodzików czterokołowych ortopedycznych Toruń

 

Dlaczego warto wypożyczyć chodzik typu ambona? Przede wszystkim dlatego, że taki sprzęt medyczny bardzo często przydaje się okresowo, np. w czasie rekonwalescencji czy rehabilitacji. Później staje się bezużyteczny, dlatego kupowanie go tylko po to, by był używany przez kilka miesięcy, nie ma sensu. W takiej sytuacji wypożyczenie chodzika typu ambona jest znacznie korzystniejszą opcją. U nas możecie skorzystać z przystępnej ceny i dostarczenia chodzika prosto do domu czy do mieszkania. Przywozimy sprzęt zmontowany, dlatego nie będziecie musieli martwić się składaniem poszczególnych elementów. Na miejscu pokażemy, jak wyregulować chodzik czterokołowy pod wzrost Pacjenta.

 

Adiuva-Med wypożyczalnia sprzętu medycznego zaprasza klientów z Grudziądza, Włocławka, Inowrocławia, Torunia, Tucholi, Rypina i innych miast na terenie kujawsko-pomorskiego do składania zamówień telefonicznie. Możecie wypożyczyć wybrany sprzęt bez wychodzenia z domu! Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą Adiuva-Med!

 

Ambona posiada miękkie podłokietniki o możliwości regulacji wysokości ( 97 – 140 cm)
Długość podłokietników wraz z uchwytami: 60 – 83 cm
Głębokość wycięcia podłokietników: 30 cm
Szerokość wycięcia podłokietników: 36 cm
Skontaktuj się z nami 885 448 094!