Gdzie wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne w Toruniu? | Adiuva-Med
16954
post-template-default,single,single-post,postid-16954,single-format-standard,bridge-core-2.3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-22.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Gdzie wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne w Toruniu?

Gdzie wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne w Toruniu?

Łóżka rehabilitacyjne to sprzęt niezbędny dla osób, które z uwagi na stan zdrowia muszą pozostawać głównie w pozycji leżącej. Takie łóżka zapewniają bezpieczeństwo Pacjentom i nadają się do stosowania również w domu. W połączeniu z materacami przeciwodleżynowymi stanowią ważny element profilaktyki przeciw powstawaniu ran u osoby leżącej. Dodatkowo łóżka rehabilitacyjne znacząco ułatwiaja opiekę nad chorym. Gdzie wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne w Toruniu?

 

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Toruń

Nasza wypożyczalnia znajduje się w Toruniu – to właśnie tutaj możesz wypożyczyć łóżka rehabilitacyjne dla chorego oraz inne niezbędne sprzęty medyczne. Ponadto oferujemy dowóz sprzętów. Jeśli chcesz zamówić łóżko rehabilitacyjne do Włocławka, Grudziądza czy Brodnicy, wystarczy skontaktować się z nami. Dowozimy sprzęty rehabilitacyjne do wszystkich miast, które znajdują się w obrębie woj. kujawsko-pomorskiego.

 

Jak wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne w Toruniu?

To proste! Wystarczy skontaktować się z nami, by umówić termin na dowiezienie łóżka. Najczęściej dowozimy je osobiście w częściach, a następnie składamy już bezpośrednio u klienta. Nasz sprzęt przywozi wykwalifikowany personel, który objaśni zasadę działania łóżka oraz odpowie na pytania dotyczące innego sprzętu medycznego dostępnego w wypożyczalni Adiuva-Med. Zdajemy sobie sprawę z tego, że łóżka rehabilitacyjne dla chorego to niezwykle ważny sprzęt. Dlatego w miarę możliwości staramy się dostarczać je z dnia na dzień. Warto jednak zadzwonić do nas i dopytać o dostępność łóżka, a następnie zarezerwować termin. Dzięki temu zyskasz pewność, że otrzymasz sprzęt medyczny na czas.

 

Łóżko rehabilitacyjne: dla kogo?

Łóżka medyczne wynajmuje się przede wszystkim dla osób o ograniczonej mobilności oraz osób leżących. To niezbędne wsparcie codziennego komfortu Pacjentów. Wygodne, odpowiednio szerokie łóżko rehabilitacyjne można dowolnie układać. Nadaje się do ustawienia w pozycji siedzącej, a ponadto można sterować jego wysokością. To zasługa elektrycznego pilota dołączonego do łóżka medycznego. Dzięki niemu oszczędzasz plecy i nie musisz podnosić łóżka oraz chorego siłą mięśni.

 

Wynajem łóżka rehabilitacyjnego to najlepsza opcja też dla tych osób, które są unieruchomione czasowo, na przykład na skutek operacji. Kupno łóżka wiąże się z dużym kosztem – nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek, a ponadto odsprzedanie łóżka może być później problematyczne. Przy wypożyczeniu nie ma tego problemu – płacisz tylko niewielką kwotę comiesięczną. W wypożyczalni sprzętu medycznego Adiuva-Med umowa jest bezterminowa – to Ty decydujesz, kiedy chcesz ją zakończyć, a my przyjeżdżamy po odbiór sprzętu.

 

Gdzie wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne w Toruniu?

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią – dowieziemy sprzęt prosto do Twojego domu! Nasz magazyn znajduje się na ulicy Świętego Józefa 12 w Toruniu, ale zachęcamy do umawiania się na konkretną godzinę. Jest to dla nas istotne zwłaszcza w czasie pandemii, ponieważ dbamy zarówno o Państwa bezpieczeństwo, jak i o bezpieczeństwo naszych pracowników.

Aby wypożyczyć łóżko medyczne w Toruniu, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie: 885 448 094, 607 448 094. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą!