KONTAKT | Adiuva-Med
15348
page-template-default,page,page-id-15348,bridge-core-2.3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-22.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!

  POZNAJ NAS

  Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Adiuva-Med działająca na terenie Torunia oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego powstała z myślą o osobach starszych i chorych, które potrzebują szczególnej troski i komfortu w swoim domu. Dowozimy sprzęty rehabilitacyjne do Grudziądza, Włocławka, Bydgoszczy, Inowrocławia, Tuchoi i wielu innych miejscowości.

   

  Oferujemy szeroki wybór urządzeń potrzebnych zarówno podczas choroby, jak i rekonwalescencji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas, odbiór i przewożenie poszczególnych sprzętów, zwłaszcza łóżek rehabilitacyjnych, może być problematyczne, dlatego oferujemy dowóz sprzętu pod wskazany adres. Wniesiemy łóżko do pomieszczenia i pokażemy, jak się nim posługiwać. Wszystko po to, by Pacjenci mogli na co dzień czuć się bezpiecznie i wygodnie. Nasze łóżka medyczne są dostosowane do codziennej opieki nad osobą leżącą. Dzięki dołączonemu pilotowi, można nimi bez problemu sterować elektrycznie. Co więcej, łóżka posiadają też kółka, które znacząco ułatwiają codzienne czynności wykonywane przy pacjencie.

   

  Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Adiuva-Med dowozi urządzenia medyczne też do takich miejscowości, jak: Brodnica, Inowrocław, Świecie, Włocławek, Nowe Miasto Lubawskie, Radziejów, Bydgoszcz i wiele innych.  

   

  Dużą zaletą naszej oferty są atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz brak kaucji. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wynajem sprzętu nie będzie wiązał się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

   

  Nasze sprzęty medyczne i rehabilitacyjne z Torunia są dostosowane do osób o różnych potrzebach. Przykładowo, posiadamy kilka typów wózków inwalidzkich, w tym między innymi wózki dziecięce. Adiuva-Med umożliwia dobór odpowiedniego sprzętu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, chętnie doradzimy i wesprzemy przy wyborze. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Pacjenci mogą mieć różne stopnie ograniczonej sprawności ruchowej. Z tego względu nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w kujawsko-pomorskim oferuje też specjalistyczne urządzenia, takie jak koncentratory tlenu, ssaki medyczne, materace przeciwodleżynowe i wiele innych. Objaśnimy działanie poszczególnych sprzętów, a do koncentratorów dołączymy dodatkowo instrukcję użytkowania urządzenia.

   

  Adiuva-Med regularnie dostarcza łóżka rehabilitacyjne m.in. do takich miejscowości, jak Świecie, Unisław, Włocławek, Kowalewsko Pomorskie czy Grudziądz. Nasz wykwalifikowany zespół realizuje zamówienia w ekspresowym tempie, dzięki czemu Pacjenci w możliwie najkrótszym czasie mogą cieszyć się wygodą zarówno w dzień, jak i w nocy.

   

  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

  Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Adiuva-Med zapraszamy!