Krzesła toaletowe, ubikacja/toalety dla chorych, krzesło medyczne toaleta - Adiuva-Med
16437
page-template-default,page,page-id-16437,bridge-core-2.3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-22.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Krzesła toaletowe

krzesło toaletowe Adiuva-Med.

Krzesło toaletowe to ogromne wsparcie dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

Z uwagi na niewielką wagę oraz możliwość demontażu, krzesło świetnie sprawdza się w mieszkaniach czy w domach. Dzięki temu można bez problemu przenosić je z miejsca na miejsce, by zapewnić Pacjentowi prywatność i komfort. Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego w Toruniu umożliwia klientom zakup krzeseł toaletowych.

 

Krzesło toaletowe – kiedy warto?

Krzesło toaletowe będzie dobrym rozwiązaniem w sytuacji, gdy dana osoba może wstać z łóżka, ale nie jest w stanie przejść samodzielnie do łazienki. Przeniesienie krzesła toaletowego do pokoju umożliwi jej komfortowe wykonanie podstawowych czynności fizjologicznych. Krzesło toaletowe bywa również nieocenionym wsparciem dla osób starszych, które potrzebują dodatkowej podpórki podczas siadania na toaletę.

 

Wielofunkcyjne krzesło toaletowe

Warto podkreślić, że nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego w Toruniu oferuje możliwość zakupu nowych krzeseł toaletowych. Mogą one spełniać różne funkcje. Z jednej strony dobrze sprawdzają się jako zamiennik toalety dla tych osób, które nie są w stanie dotrzeć samodzielnie do łazienki, z drugiej można ich użyć jako samej nadstawki na sedes. Stalowa, wytrzymała rama ułatwi schylenie się i siadanie na sedesie. To duże wsparcie dla osób, które zmagają się z ograniczeniem ruchów na przykład poprzez schorzenia kończyn. Co więcej, tylna podpórka ułatwia podparcie pleców dla osób, które potrzebują dodatkowej pionizacji. Dużą zaletą krzesła toaletowego na sprzedaż jest też szerokie siedzisko (50 cm) zapewniające komfort podczas wykonywania czynności fizjologicznych.

 

Składane krzesła toaletowe – Toruń

Oferowane przez naszą wypożyczalnię sprzętu medycznego Adiuva-Med krzesła toaletowe posiadają możliwość regulacji wysokości (40-55 cm). Dzięki temu wysokość krzesła można dopasować do wzrostu Pacjenta. Oczywiście, nie jest to jedyna zaleta naszych krzeseł. W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów, zostały one dodatkowo wzbogacone o nakładki antypoślizgowe na nóżki. Gwarantują one pełną stabilność krzesła toaletowego.

Warto również podkreślić, że prezentowany model składanego krzesła toaletowego jest też wytrzymały. Mogą z niego korzystać Pacjenci o maksymalnej masie ciała 130 kilogramów. Jednocześnie krzesło, mimo swojej trwałości, pozostaje lekkie, dlatego transportowanie go np. pomiędzy domami nie stanowi żadnego problemu.

 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Toruniu

Chcesz kupić krzesło toaletowe w Toruniu? Zachęcamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią! Krzesła toaletowe sprzedajemy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Możemy dowieźć je do klienta razem z innymi sprzętami medycznymi, w tym np. z łóżkiem rehabilitacyjnym. Zachęcamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu z nami  885 448 094