Ssaki medyczne | Adiuva-Med
16459
page-template-default,page,page-id-16459,bridge-core-2.3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-22.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Ssaki medyczne

ssaki medyczne Adiuva-Med.

SSAKI MEDYCZNE – WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO W TORUNIU

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych ssaków medycznych dostępnych w wypożyczalni sprzętu medycznego Adiuva-Med. Prezentowane ssaki są urządzeniami nowej generacji, opracowanymi na podzespołach bezolejowych. Aktualnie posiadamy ssaki medyczne trzech firm: Aspiret, Novama oraz Yuvell.

Nasze ssaki spełniają warunki dyrektywy 93/42/EEC dla wyrobów medycznych.

 

SSAKI MEDYCZNE – DLA KOGO?

 

Ssaki medyczne stworzono z myślą o pacjentach, którzy mają utrudnione odkrzutuszanie flegmy z powodu choroby, śpiączki lub stanów pooperacyjnych. Ssak może też służyć do odsysania ropy i krwi. Najczęściej stosuje się go u osób, które przeszły inwazyjne zabiegi laryngologiczne lub są po tracheotomii. Urządzenia te są łatwe w obsłudze, dzięki czemu stosuje się je powszechnie u pacjentów hospitalizowanych w domu. Co ważne, są one całkowicie bezpieczne dla osób wymagających wsparcia, ponieważ blokują cofanie się wydzielin z powrotem w stronę pacjenta. Warto wspomnieć również o tym, że ssaki medyczne nie wytwarzają ciśnienia podczas pracy, co gwarantuje komfort podczas użytkowania. Dzięki lekkości i wygodnemu uchwytowi, ssaki można bez problemu przenosić z miejsca na miejsce.

 

Dlaczego warto wypożyczyć ssak medyczny w naszej wypożyczalni?

 

Ssaki medyczne to urządzenia specjalistyczne, w związku z czym gwarantują pracę ciągłą. To ma szczególnie istotne znaczenie np. dla Pacjentów pozostających w śpiączce, którzy nie są w stanie samodzielnie odkrztuszać flegmy. Dbamy o komfort zarówno Pacjentów, jak i domowników, którzy mają kontakt ze stosowanym sprzętem medycznym. W związku z czym udostępniamy Państwu wyłącznie takie ssaki medyczne, które cechuje niski poziom emisji dźwięku. Dla wygody opiekunów, do wszystkich ssaków medycznych dołączono zbiornik na płyny z tworzywa sztucznego, który można bez problemu umyć i zdezynfekować.

 

Wiele mówi się o komforcie Pacjentów, a niewiele o ciężkiej pracy opiekunów. Warto zdać sobie sprawę z tego, że ssaki medyczne są też odciążeniem dla tych, którzy wykonują codzienne czynności pielęgnacyjne wokół chorego. Dzięki temu urządzeniu opiekun nie musi męczyć się z samodzielnym odsysaniem flegmy czy innych wydzielin. Ssak medyczny może bez problemu pracować całą dobę, co zapewni choć nieco spokoju opiekunowi.

 

Ssaki medyczne z wypożyczalni sprzętu medycznego Adiuva-Med posiadają regulatory ciśnienia. Dzięki temu ciśnienie można bez problemu dostosować do wymagań Pacjenta. Uczulamy jednak, by przed zastosowaniem ssaka medycznego omówić kwestię bezpiecznego stosowania sprzętu z lekarzem lub pielęgniarką. Nie dobieramy Pacjentowi ciśnienia na własną odpowiedzialność – o tym powinna zadecydować osoba posiadająca odpowiednie kwalifikacje.  

 

Ssaki medyczne przeznaczone do użytku domowego są zminiaturyzowane, tj. posiadają poręczny kształt i stosunkowo niewielką masę (5 kg). To sprawia, że można je przenosić z miejsca na miejsca. Bywa to przydatne np. w sytuacji, gdy zaistnieje potrzeba transportu sprzętu. Niewielki rozmiar sprawia, że ssak można też bez problemu schować pod łóżkiem, pod wózkiem czy postawić na szafce nocnej, by znajdował się blisko Pacjenta.

ssak medyczny Adiuva-Med.

Jak wypożyczyć ssak medyczny?

 

To proste! Wystarczy skontaktować się z naszą wypożyczalnią sprzętu medycznego Adiuva-Med. Dostarczamy ssaki medyczne do Torunia, Grudziądza, Inowrocławia, Włocławka, Tucholi, Rypina, Brodnicy, Chełmży i wielu innych miast na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Nie pobieramy kaucji za wypożyczenie sprzętu. Dla wygody klientów, pierwszą opłatę za wypożyczenie realizujemy po podpisaniu umowy, na miejscu. Kolejne już odbywają się za pomocą przelewu. Co ważne, by zamówić sprzęt medyczny, nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy skontaktować się z nami, a dowieziemy ssak do odsysania wydzieliny pod wskazany adres i wniesiemy go do mieszkania. Dodatkowo zostawimy instrukcję użytkowania sprzętu.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej wypożyczalni. W ofercie posiadamy również łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, różne modele chodzików i wiele innych urządzeń wspierających opiekę nad osobą przewlekle chorą lub będącą w trakcie rehabilitacji. Stosowanie specjalistycznych sprzętów medycznych z wypożyczalni nie tylko zwiększa komfort Pacjenta, ale również ułatwia wykonywanie pracy opiekunowi. Dobrym przykładem są tu łóżka rehabilitacyjne sterowane elektrycznie, dzięki którym można bez problemu zmienić np. pozycję Pacjenta na siedzącą za pomocą pilota. To oszczędza kręgosłup opiekuna i ułatwia mu realizację codziennych zadań.

 

Jeśli chcesz wypożyczyć ssak medyczny do Włocławka, Grudziądza, Rypina, Torunia, Inowrocławia, Kowalewa, Nowego Miasta Lubawskiego czy jakiejkolwiek innej miejscowości na terenie woj. kujawsko-pomorskiego: skontaktuj się z nami! W jednej dostawie możemy dostarczyć Ci wszystkie niezbędne sprzęty. Dzięki temu zaoszczędzisz!

 

Specyfikacja urządzenia:
Podciśnienie graniczne >0,75 Bar
Zakres regulacji podciśnienia: 0,02 MPa – 0,075 Mpa
Prędkość odsysania: > 20l/min
Natężenie dźwięku: < 65dB
Pojemność zbiornika na płyny: 1000ml
Ciężar: 5 kg
Wymiary: 370x180x280 mm
Zasilanie: AC 220 V/50Hz, 1,5 A