Stoliki przyłóżkowe do łóżek medycznych | Adiuva-Med
16464
page-template-default,page,page-id-16464,bridge-core-2.3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-22.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Stoliki przyłóżkowe do łóżek medycznych

stolik przyłóżkowy Adiuva-Med.

Stoliki przyłóżkowe do łóżek rehabilitacyjnych

Stolik przyłóżkowy to pomocny gadżet do stosowania w pokojach osób z ograniczoną ruchliwością lub będących w trakcie rehabilitacji. Na stoliku można postawić jedzenie, leki oraz przedmioty służące codziennej pielęgnacji chorego. Oferowane przez nas stoliki poprawiają komfort rehabilitacji i ułatwiają opiekunom codzienną opiekę nad osobami starszymi czy z niepełnosprawnościami. Adiuva-Med umożliwia zakup lub wypożyczenie stolika dla chorego na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Zastosowanie stolika do łóżka dla chorego

 

Stoliki do łóżka znacząco ułatwiają spożywanie posiłków. Mebel można ustawić w taki sposób, by pacjent był w stanie samodzielnie zjeść obiad. Na blacie bez problemu zmieszczą się: talerz, sztućce oraz kubek. Co więcej, stoliki dostępne w wypożyczalni sprzętu medycznego Adiuva-Med wyróżniają się regulacją wysokości, co ułatwia dopasowanie stolika do wysoko podniesionego, elektrycznego łóżka rehabilitacyjnego. Dodatkowo możesz regulować też kąt nachylenia stolika, co ułatwia korzystanie z niego na przykład podczas czytania książek, rysowania lub korzystania z tabletu czy laptopa.

 

Stolik przyłóżkowy do wypożyczenia to niezastąpione wsparcie dla opiekunów. Na stoliku można ustawić niezbędne leki czy produkty pielęgnacyjne, stosowane na przykład podczas dbania o higienę pacjenta. Dzięki temu, że stolik posiada kółka, można wygodnie przesuwać go w dowolne miejsce. W ten sposób nie będzie zawadzał np. podczas mycia chorego, a jednocześnie pozostanie w zasięgu ręki, by nadal można było korzystać z niezbędnych środków pielęgnacyjnych czy też opatrunków.

 

Warto podkreślić, że zakupiony stolik przyłóżkowy można z powodzeniem wykorzystywać nie podczas rekonwalescencji pacjenta, ale również po jej zakończeniu. Taki mebel dobrze sprawdza się w domu postawiony np. przy fotelu, gdzie może posłużyć jako stoliczek kawowy.

 

Jakie są zalety stolika dla chorego?

 

Stoliki przyłóżkowe – nazywane też potocznie stolikiem dla chorego – wyróżniają się stabilnością i możliwością pełnego dopasowania do potrzeb chorego. Nasze stoliki z wypożyczalni sprzętu medycznego bez problemu dostosujesz do wysokości łóżka elektrycznego. Dzięki temu chory nie będzie musiał schylać się, by sięgnąć na przykład kubek czy książkę. Wspomniana powyżej regulacja nachylenia blatu oraz kółka również gwarantują komfortowe korzystanie ze stolika w każdym momencie dnia i nocy.

 

Co więcej, nasze stoliki przyłóżkowe wyróżniają się też przemyślanym kształtem, który umożliwia bezproblemowe wsunięcie stolika pod łóżko (pod warunkiem, że między łóżkiem a podłogą znajduje się min. 12 centymetrów odległości). To świetna opcja dla osób, które mieszkają w małym mieszkaniu i potrzebują dodatkowej przestrzeni do zachowania porządku i komfortu.

Warto również podkreślić, że prezentowany stolik przyłóżkowy do wypożyczenia lub zakupu posiada zaokrąglony, laminowany blat, który zapobiega ewentualnym skaleczeniom.

 

Przyłóżkowe stoliki – gdzie wypożyczyć?

 

Nasze stoliki można wypożyczyć na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Dojeżdżamy do Torunia, do Grudziądza, do Inowrocławia, do Bydgoszczy, do Włocławka i wielu innych miast oraz wsi na terenie województwa. Polecamy zamówienie stolika dla chorego razem z innym, niezbędnym sprzętem rehabilitacyjnym. Wówczas za dostawę płacisz tylko raz i możesz otrzymać wszystkie sprzęty bez wychodzenia z domu. Wystarczy jeden telefon! Zachęcamy do kontaktu z wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego Adiuva-Med!