Wyposażenie łóżek rehabilitacyjnych - czego potrzebujesz? | Adiuva-Med
16986
post-template-default,single,single-post,postid-16986,single-format-standard,bridge-core-2.3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-22.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Wyposażenie łóżek rehabilitacyjnych – czego potrzebujesz?

Wyposażenie łóżek rehabilitacyjnych – czego potrzebujesz?

Planujesz wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne po raz pierwszy? Nie wiesz, z czym się to wiąże i jakich akcesoriów potrzebujesz do opieki nad chorym? W naszym poradniku znajdziesz podstawowe informacje, dzięki którym uporządkujesz wiedzę. Sprawdź, jakie akcesoria są potrzebne do łóżek rehabilitacyjnych!

 

Wypożyczalnia łóżek medycznych Włocławek – niezbędne akcesoria

 

Niezależnie od tego, czy planujesz wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne, czy może kupić je ze sklepu medycznego, musisz zadbać o materac. Pierwszą bazę w łóżkach medycznych stanowią zwykle materace piankowe. Takie materace jak te stosowane w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego w Toruniu zapewniają odpowiednie podparcie dla układu kostnego. Dzięki temu osoba leżąca może czuć się komfortowo przez cały dzień i noc.

 

Warto jednak pamiętać o tym, że same materace piankowe mogą nie sprawdzić się u osób przewlekle leżących. W takiej sytuacji należy raczej zastosować dodatkowo materace przeciwodleżynowe. W wypożyczalni sprzętu medycznego Adiuva-Med w Toruniu oferujemy naszym klientom materace przeciwodleżynowe bąbelkowe. To specjalistyczny sprzęt oparty o technologię pneumatyczną, która doskonale chroni przed powstawaniem odleżyn. Jeśli chcesz zadbać o dobre wyposażenie łóżka rehabilitacyjnego, wybierz materac przeciwodleżynowy. To najlepszy sposób na zmniejszenie ucisku tkanek na kości, a tym samym ograniczenie ryzyka wystąpienia stanów zapalnych.

 

Wypożyczenie łóżka medycznego w Grudziądzu – co do łóżka?

Osoby, które z różnych względów zmagają się z ograniczoną sprawnością ruchową, muszą mieć niezbędne sprzęty w pobliżu łóżka. Jeśli wiesz, że przemieszczanie się do toalety będzie dla danej osoby dużym problemem, koniecznie rozważ zakup krzesła toaletowego z wypożyczalni sprzętu medycznego w Toruniu. Takie krzesła można ustawić w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu. Dodatkowo krzesła z naszej wypożyczalni są wyposażone w regulację wysokości – to również jest dużym ułatwieniem dla wszystkich, którzy z różnych względów muszą np. unikać schylania.

 

Jeśli chcesz wypożyczyć łóżko medyczne do Grudziądza lub innego miasta, żaden problem! Dowozimy sprzęt do miast na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Dzięki temu możesz w wygodny sposób odebrać zamówione łóżko rehabilitacyjne wraz z krzesłem toaletowym. Montażem oraz wniesieniem sprzętu zajmiemy się osobiście!

 

Wypożyczalnia łóżek medycznych elektrycznych w Toruniu – barierki do łóżka

A co z barierkami? Jeśli klient wyrazi takie życzenie, oczywiście możemy dołączyć je do łóżek. Barierki stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed ewentualnym wypadnięciem z łóżka. Ponadto ułatwiają podparcie się i przejście do pozycji siedzącej. Chętnym osobom możemy też dowieźć specjalny wysięgnik montowany przy zagłówku. Wystarczy wysunąć rękę w kierunku wysięgnika, by móc podciągnąć się do góry, a następnie przejść do pozycji siedzącej.

 

Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego Inowrocław – jak to zrobić?

Chcesz wypożyczyć łóżko medyczne w Inowrocławiu? A może potrzebujesz dostawy łóżka do innego miasta w województwie kujawsko-pomorskim? Żaden problem! Adiuva-Med realizuje dowozy do miejsc wskazanych przez klientów. Dbamy o pełen komfort pacjentów, dlatego gwarantujemy montaż oraz instruktaż korzystania z poszczególnych sprzętów. Jeśli potrzebujesz łóżka medycznego, koncentratora tlenu z Torunia lub jakichkolwiek innych urządzeń, skontaktuj się z nami! Dowieziemy je do Twojego mieszkania czy domu.