wypożyczalnia sprzętu medycznego – aleksandrów kujawski

Adiuva-med wypożyczalnia sprzętu medycznego! Działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego

Warto wiedzieć, że obecnie dowozimy sprzęt rehabilitacyjny m.in. do takich miast, jak Aleksandrów Kujawski. Ponadto, docieramy do Pacjentów z różnych pobliskich miejscowości, jak chociażby Ciechocinek, Nieszawa, Bądkowo, Konceck, Raciążek, Waganiec czy Zakrzewo.

Wśród naszych sprzętów znajdą Państwo między innymi łóżka rehabilitacyjne świetnej jakości, dostosowane do potrzeb Pacjentów i ułatwiające codzienną pracę opiekunów. Urządzenia tego typu stosowane są nie tylko w szpitalach, ale również w domach opieki oraz w mieszkaniach. Dlatego właśnie tak ważne jest, by zapewnić komfort obu stronom – chorym oraz ich opiekunom. Naszymi łóżkami można wygodnie sterować na przykład za pomocą pilota, dzięki czemu bez problemu w każdej chwili zmienią Państwo pozycję osoby leżącej, co może pomóc przy przebieraniu jej czy zapobieganiu powstawania odleżyn. Zmiana pozycji nie wymaga jakiegokolwiek wysiłku od Pacjenta czy opiekuna, co znacząco ułatwia codzienne dbanie o chorego, wliczając w to karmienie oraz higienę.

Dbamy o pełny komfort Pacjentów, dlatego razem z łóżkiem rehabilitacyjnym do Aleksandrowa Kujawskiego możemy dostarczyć też materac przeciwodleżynowy lub piankowy, w zależności od potrzeb osoby leżącej. Nasi specjaliści służą pomocą i chętnie doradzą Państwu przy doborze odpowiedniego materaca.

Profesjonalne łóżka rehabilitacyjne dowozimy z Torunia do miejscowości na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy atrakcyjne ceny za przejazd oraz wnosimy sprzęt do domu czy mieszkania.

Adiuva-Med wypożyczalnia sprzętu medycznego pomaga również w przeszkoleniu z zakresu używania poszczególnych sprzętów. Dzięki temu korzystanie z koncentratorów tlenu, łóżek rehabilitacyjnych czy ssaków medycznych nie będzie żadnym problemem! W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pozostajemy w kontakcie i chętnie pomagamy na bieżąco rozwiązywać problemy.

Jeśli mają państwo pytania co do sprzętu lub chcą zamówić wybrane urządzenie rehabilitacyjne, zachęcamy do kontaktu:

  • 885 448 094
  • 607 448 094.