KOMPLEKSOWA WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO BRODNICA

Szukasz wypożyczalni sprzętu medycznego w Brodnicy?

Dobrze trafiłeś!

Adiuva-Med oferuje dowóz sprzętów rehabilitacyjnych do takich miast, jak Brodnica. Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dociera również do następujących miejscowości: Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczki, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

W naszej ofercie znajdziecie pełne wyposażenie rehabilitacyjne, dostosowane do potrzeb pacjentów, którzy wymagają stałej opieki i odbywają leczenie ambulatoryjne. W Adiuva-Med dostępne są m.in. łóżka rehabilitacyjne wysokiej jakości. Ponadto, posiadamy również materace przeciwodleżynowe. Wyróżnia je świetna konstrukcja bąbelkowa oparta o technologię pneumatyczną, dzięki której pacjent jest stale zabezpieczany przed konsekwencjami zbyt długiego leżenia. Jeśli szukacie wypożyczalni sprzętu medycznego w Brodnicy, sprawdźcie nasze łóżka.

Dowóz łóżka rehabilitacyjnego do domu klienta

Naszym klientom umożliwiamy wypożyczenie łóżka. Sprzęt dowozimy do domu czy do mieszkania, a następnie montujemy już na miejscu i szczegółowo objaśniamy jego działanie. Gdyby pojawił się jakikolwiek problem, będziemy reagować na bieżąco. Dzięki temu możecie być pewni, że skorzystacie z usług najwyższej jakości. Co więcej, że w naszej wypożyczalni sprzętów rehabilitacyjnych nie obowiązuje kaucja. Zależy nam na tym, by nasi klienci czuli się dobrze i chętnie korzystali z naszych usług, dlatego tworzymy ofertę w pełni dostosowaną do potrzeb pacjentów.

Warto wiedzieć, że możemy dowieźć też do powiatu brodnickiego koncentratory tlenu. To specjalistyczne urządzenia stosowane przede wszystkim w tlenoterapii. Koncentratory wspomagają funkcjonowanie osób cierpiących na ciężką niewydolność oddechową. Taki sprzęt bardzo często jest niezbędny do utrzymania komfortu życia. Z tego względu możemy dostarczyć go do domu pacjenta i zaprezentować działanie. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że bliskie Wam osoby pozostaną bezpieczne. Koncentratory tlenu, które znajdują się w ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego w Brodnicy, posiadają aktualne przeglądy techniczne. Dbamy o pełną sprawność naszych urządzeń rehabiliatyjnych. Wszystko to w trosce o zdrowie Pacjentów!

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Brodnica

Jeśli chcecie zamówić sprzęt, skontaktujcie się z nami:

  • 885 448 094,
  • 607 448 094.

Podsiadamy wszystkie niezbędne do przeprowadzania rehabilitacji oraz domowego leczenia sprzęty. Mowa przede wszystkim o wózkach inwalidzkich, łóżkach elektrycznych, materacach przeciwodleżynowych, kulach łokciowych, chodzikach ambonach i wielu innych. W ten sposób nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego zapewnia dostęp do potrzebnego wyposażenia. Mamy nie tylko standardowe modele, ale również specjalistyczne. Dla przykładu posiadamy wersje sprzętu przeznaczone dla dzieci.
Nie pozostawiamy przy tym klientów samym sobie. Dostarczenie sprzętu to jedno. Drugą istotną kwestią jest profesjonalne przeszkolenie z użytkowania. Tylko w ten sposób pacjenci mogą mieć pewność, że prawidłowo korzystają z otrzymanego sprzętu, a to bezpośrednio przyczynia się do osiągnięcia sukcesów w rekonwalescencji. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego jest w związku z tym przeznaczona dla dosłownie każdego, kto potrzebuje pomocy.
Wyposażenie jest regularnie dezynfekowane i sprawdzane pod kątem technicznym, co zapewnia maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo korzystania.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Brodnica bez kaucji

Pragniemy podkreślić, że nie narażamy naszych klientów na zbędne koszty. Dlatego nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wypożyczenie sprzętu medycznego. W praktyce oznacza to brak kaucji, z którą można czasem się spotkać w podobnych do naszego przedsiębiorstwach. Dzięki temu w znaczący sposób obniżamy cenę wynajmu. Brodnica może więc liczyć na profesjonalne podejście.