Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Brodnicy - Adiuva-Med
Wypożyczalnia sprzętu medycznego. Łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie, materace przeciwodleżynowe. Nie pobieramy kaucji!
Łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie, sprzęt rehabilitacyjny, brodnica,
16331
page-template-default,page,page-id-16331,bridge-core-2.3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-22.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Brodnicy

Szukasz wypożyczalni sprzętu medycznego w Brodnicy?

Dobrze trafiłeś!

 

Adiuva-Med oferuje dowóz sprzętów rehabilitacyjnych do takich miast, jak Brodnica. Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dociera również do następujących miejscowości: Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczki, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

 

W naszej ofercie znajdziecie pełne wyposażenie rehabilitacyjne, dostosowane do potrzeb pacjentów, którzy wymagają stałej opieki i odbywają leczenie ambulatoryjne. W Adiuva-Med dostępne są m.in. łóżka rehabilitacyjne wysokiej jakości. Ponadto, posiadamy również materace przeciwodleżynowe. Wyróżnia je świetna konstrukcja bąbelkowa oparta o technologię pneumatyczną, dzięki której pacjent jest stale zabezpieczany przed konsekwencjami zbyt długiego leżenia. Jeśli szukacie wypożyczalni sprzętu medycznego w Brodnicy, sprawdźcie nasze łóżka.

 

Dowóz łóżka rehabilitacyjnego do domu klienta

 

Naszym klientom umożliwiamy wypożyczenie łóżka. Sprzęt dowozimy do domu czy do mieszkania, a następnie montujemy już na miejscu i szczegółowo objaśniamy jego działanie. Gdyby pojawił się jakikolwiek problem, będziemy reagować na bieżąco. Dzięki temu możecie być pewni, że skorzystacie z usług najwyższej jakości. Co więcej, że w naszej wypożyczalni sprzętów rehabilitacyjnych nie obowiązuje kaucja. Zależy nam na tym, by nasi klienci czuli się dobrze i chętnie korzystali z naszych usług, dlatego tworzymy ofertę w pełni dostosowaną do potrzeb pacjentów.

 

Warto wiedzieć, że możemy dowieźć też do powiatu brodnickiego koncentratory tlenu. To specjalistyczne urządzenia stosowane przede wszystkim w tlenoterapii. Koncentratory wspomagają funkcjonowanie osób cierpiących na ciężką niewydolność oddechową. Taki sprzęt bardzo często jest niezbędny do utrzymania komfortu życia. Z tego względu możemy dostarczyć go do domu pacjenta i zaprezentować działanie. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że bliskie Wam osoby pozostaną bezpieczne. Koncentratory tlenu, które znajdują się w ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego w Brodnicy, posiadają aktualne przeglądy techniczne. Dbamy o pełną sprawność naszych urządzeń rehabiliatyjnych. Wszystko to w trosce o zdrowie Pacjentów!

Jeśli chcecie zamówić sprzęt, skontaktujcie się z nami:

  • 885 448 094,

  • 607 448 094.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Brodnicy.