Wypożyczalnia sprzętu medycznego - Bydgoszcz - Adiuva-Med
Wypożyczalnia sprzętu medycznego Bydgoszcz. Łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, toalety przenośne, koncentratory tlenu. Nie pobieramy kaucji! Sprawdź!
łóżka rehabilitacyjne, chodziki, kule łokciowe, wózki inwalidzkie, Bydgoszcz
16335
page-template-default,page,page-id-16335,bridge-core-2.3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-22.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Bydgoszcz

SPRZĘT MEDYCZNY BYDGOSZCZ

 

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Adiuva-Med zaprasza do skorzysta z oferty. Dowozimy sprzęt medyczny do takich miejscowości, jak: Bydgoszcz, Koronowo, Solec Kujawski, Białe Błota, Dąbrowa Chelmińska, Nowa Wieś Wielka, Dobrcz, Osielsko, Sicienko. Wszystkim klientom oferujemy montaż i objaśnienie działania poszczególnych urządzeń. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasem odbiór sprzętu i dowiezienie go na własną rękę mogą być kłopotliwe. Z nami nie musisz się o nic martwić! Wystarczy wykonać jeden telefon, by zamówić wybrany sprzęt. Jeśli nie wiesz, jakie urządzenie sprawdzi się najlepiej, nasi specjaliści chętnie doradzą Ci przy wyborze.

 

DOWÓZ SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO DO BYDGOSZCZY

 

W ofercie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego dostarczanego do Bydgoszczy posiadamy między innymi łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie oraz chodziki. To specjalistyczne urządzenia, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie osób przewlekle chorych. Wypożyczalnia sprzętu medycznego Adiuva-Med oferuje zróżnicowany asortyment, dostosowany do potrzeb pacjentów. Przykładowo, posiadamy szeroki wybór chodzików – trójkołowe, czterokołowe, balkoniki,  ambony – co umożliwia pełne dopasowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

 

U nas bez problemu można zamówić wielu sprzętów jednocześnie. Przykładowo, jeśli zamówisz łóżko rehabilitacyjne, w jednym transporcie możemy dostarczyć Ci również kule łokciowe, wózki inwalidzkie, koncentratory tlenu, chodziki, toalety przenośne i wiele innych. Z pełną ofertą wypożyczalni sprzętu medycznego do Bydgoszczy możesz zapoznać się TUTAJ. 

 

ŁÓŻKA MEDYCZNE DLA OSÓB STARSZYCH i SPRZĘT MEDYCZNY BYDGOSZCZ

 

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób przewlekle chorych, ale też do osób starszych. Jesteśmy świadomi tego, że czasem seniorzy mają problem ze swobodnym przemieszczaniem się z miejsca na miejsce i potrzebują dodatkowego wsparcie. Zimą osobom starszym często przytrafiają się też złamania czy urazy na przykład na skutek poślizgnięcia się na lodzie. W takiej sytuacji możesz skorzystać z pomocy wypożyczalni sprzętu medycznego z dowozem do Bydgoszczy, by przywrócić seniorowi komfort w codziennym życiu. Szeroka oferta umożliwia dobór akcesoriów rehabilitacyjnych również dla osób chorujących przewlekle.

 

BYDGOSZCZ – GDZIE WYPOŻYCZYĆ ŁÓŻKA MEDYCZNE?

 

W Adiuva-Med! Nasze sprzęty rehabilitacyjne świetnie wspierają codzienne funkcjonowanie osób, które z różnych względów muszą pozostawać w pozycji leżącej. Łóżka medyczne dowożone do Bydgoszczy wyróżniają się znakomitą funkcjonalnością. Co ważne, obsługa mebli jest praktycznie bezproblemomwa. To wszystko dzięki pilotowi. Warto wiedzieć, że pilot umożliwia swobodne kierowanie meblem. Dzięki niemu można ustawia mebel tak, by ułatwić sobie codzienną rehabilitację osoby leżącej. Łóżko medyczne z naszej wypożyczalni posiada ruchome części, które można składać na przykład po to, by ustawić chorego w pozycji siedzącej. To przydatna funkcja, zwłaszcza jeśli pacjent ma ochotę na oglądanie telewizji czy czytanie książki. Co więcej, oferowane przez nas łóżka rehabilitacyjne na wynajem wyróżniają się także świetną estetyką. Dbamy o to, ponieważ dzięki temu meble dobrze dopasowują się do wnętrza i sprawiają, że meble medyczne w domu prezentują się bez zarzutu.

 

Zachęcamy do kontaktu: 

  • 885 448 094,

  • 607 448 094.

Zapraszamy również na nasz fanpage na Facebooku. To właśnie tam dzielimy się informacjami na temat nowych sprzętów rehabilitacyjnych, w tym np. łóżek medycznych w Bydgoszczy.

Wózek inwalidzki wypożyczalnia