Bydgoszcz

Sprzęt medyczny Bydgoszcz

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Adiuva-Med zaprasza do skorzysta z oferty. Dowozimy sprzęt medyczny do takich miejscowości, jak: Bydgoszcz, Koronowo, Solec Kujawski, Białe Błota, Dąbrowa Chelmińska, Nowa Wieś Wielka, Dobrcz, Osielsko, Sicienko. Wszystkim klientom oferujemy montaż i objaśnienie działania poszczególnych urządzeń. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasem odbiór sprzętu i dowiezienie go na własną rękę mogą być kłopotliwe. Z nami nie musisz się o nic martwić! Wystarczy wykonać jeden telefon, by zamówić wybrany sprzęt. Jeśli nie wiesz, jakie urządzenie sprawdzi się najlepiej, nasi specjaliści chętnie doradzą Ci przy wyborze.

Dowóz sprzętu rehabilitacyjnego do Bydgoszczy

W ofercie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego dostarczanego do Bydgoszczy posiadamy między innymi łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie oraz chodziki. To specjalistyczne urządzenia, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie osób przewlekle chorych. Wypożyczalnia sprzętu medycznego Adiuva-Med oferuje zróżnicowany asortyment, dostosowany do potrzeb pacjentów. Przykładowo, posiadamy szeroki wybór chodzików – trójkołowe, czterokołowe, balkoniki,  ambony – co umożliwia pełne dopasowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

U nas bez problemu można zamówić wielu sprzętów jednocześnie. Przykładowo, jeśli zamówisz łóżko rehabilitacyjne, w jednym transporcie możemy dostarczyć Ci również kule łokciowe, wózki inwalidzkie, koncentratory tlenu, chodziki, toalety przenośne i wiele innych. Z pełną ofertą wypożyczalni sprzętu medycznego do Bydgoszczy możesz zapoznać się TUTAJ.

Łóżka medyczne dla osób starszych i sprzęt medyczny Bydgoszcz

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób przewlekle chorych, ale też do osób starszych. Jesteśmy świadomi tego, że czasem seniorzy mają problem ze swobodnym przemieszczaniem się z miejsca na miejsce i potrzebują dodatkowego wsparcie. Zimą osobom starszym często przytrafiają się też złamania czy urazy na przykład na skutek poślizgnięcia się na lodzie. W takiej sytuacji możesz skorzystać z pomocy wypożyczalni sprzętu medycznego z dowozem do Bydgoszczy, by przywrócić seniorowi komfort w codziennym życiu. Szeroka oferta umożliwia dobór akcesoriów rehabilitacyjnych również dla osób chorujących przewlekle.

Bydgoszcz – gdzie wypożyczyć łóżka medyczne?

W Adiuva-Med! Nasze sprzęty rehabilitacyjne świetnie wspierają codzienne funkcjonowanie osób, które z różnych względów muszą pozostawać w pozycji leżącej. Łóżka medyczne dowożone do Bydgoszczy wyróżniają się znakomitą funkcjonalnością. Co ważne, obsługa mebli jest praktycznie bezproblemomwa. To wszystko dzięki pilotowi. Warto wiedzieć, że pilot umożliwia swobodne kierowanie meblem. Dzięki niemu można ustawia mebel tak, by ułatwić sobie codzienną rehabilitację osoby leżącej. Łóżko medyczne z naszej wypożyczalni posiada ruchome części, które można składać na przykład po to, by ustawić chorego w pozycji siedzącej. To przydatna funkcja, zwłaszcza jeśli pacjent ma ochotę na oglądanie telewizji czy czytanie książki. Co więcej, oferowane przez nas łóżka rehabilitacyjne na wynajem wyróżniają się także świetną estetyką. Dbamy o to, ponieważ dzięki temu meble dobrze dopasowują się do wnętrza i sprawiają, że meble medyczne w domu prezentują się bez zarzutu.

Zachęcamy do kontaktu:

  • 885 448 094,
  • 607 448 094.

Zapraszamy również na nasz fanpage na Facebooku. To właśnie tam dzielimy się informacjami na temat nowych sprzętów rehabilitacyjnych, w tym np. łóżek medycznych w Bydgoszczy.
Wypożyczalnia sprzętu medycznego Adiuva-Med oferuje sprzęt rehabilitacyjny, który można wypożyczyć na terenie Bydgoszczy i województwa pomorskiego. W naszej ofercie dostępne są specjalistyczne urządzenia, mające za zadanie ułatwić codzienne funkcjonowanie pacjentów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Szeroki wybór sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć odpowiedni sprzęt medyczny zgodnie ze swoimi potrzebami.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Bydgoszcz

W trakcie rehabilitacji po urazach, schorzeniach, czy operacjach specjalistyczny sprzęt to rzecz niezbędna, ale i kosztowna. Z pomocą w zapewnieniu odpowiedniego wyposażenia w Bydgoszczy przychodzi wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Adiuva-Med. Oferujemy Państwu wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny, którego zadaniem jest przywrócenie sprawności fizycznej oraz ułatwienie powrotu do zdrowia. Zależy nam na starannym doborze akcesoriów tak, aby rekonwalescencja przebiegała bez najmniejszego problemu.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych – Bydgoszcz

Wypożyczalnia łóżek do rehabilitacji to gwarancja niskich cen oraz niesamowitego komfortu dla osoby leżącej. Specjalistyczne łóżka zapewniają odpowiednie ułożenie ciała, odciążają wybrane partie ciała, a także ułatwiają zmianę pozycji. W naszej wypożyczalni Adiuva-Med znajdą Państwo dostosowane do potrzeb chorych elektrycznie sterowane łóżka rehabilitacyjne. Obsługa łóżka nie wymaga żadnego wysiłku, ponieważ jest ono sterowane za pomocą pilota, którego może używać zarówno chory, jak i jego opiekun. Wielofunkcyjność tego urządzenia polega na tym, że można dowolnie zmieniać jego ułożenie, podnosząc zagłówek, podnóżek lub unosząc je w całości, a to wszystko jest banalnie proste!

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich – Bydgoszcz

Wśród naszego asortymentu znajdują się również wózki inwalidzkie, które umożliwiają stałe lub tymczasowe poruszanie się osób unieruchomionych. Nasza wypożyczalnia wózków inwalidzkich zaopatrzona jest w zróżnicowany sprzęt, aby można było każdy wózek dostosować do indywidualnych potrzeb klientów. W Adiuva-Med posiadamy wózki standardowe wyposażone w hamulce zapewniające bezpieczeństwo oraz podnóżek, który można zdemontować. Ich dodatkową zaletą jest to, że są składane. Mamy do zaoferowania również wózki specjalistyczne z komfortowym, uchylnym oparciem i unoszonym podnóżkiem oraz lżejsze i mniejsze wózki przeznaczone dla dzieci.

Wszystkie produkty, które oferujemy w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego, są wysokiej jakości, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów z udostępnianych im sprzętów oraz akcesoriów medycznych i rehabilitacyjnych.