WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO – CHEŁMŻA

Poznaj Adiuva-Med! Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego z siedzibą w Toruniu. Działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Nasze urządzenia medyczne dowozimy do klientów m.in. do takich miejscowości, jak Chełmża. Ponadto, docieramy również do okolicznych miast, w tym do Grzywny, Łubianki, Papowa Biskupiego, Lisewa, Brąchnowa i Świerczynki.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Ponieważ u nas możesz liczyć na fachową pomoc przy doborze sprzętu oraz na pełne wsparcie przy objaśnieniu zasad działania poszczególnych urządzenia, na przykład koncentratorów tlenu. Co więcej, w naszej wypożyczalni nie pobieramy kaucji, dlatego zyskujesz pewność, że nie będziesz mieć problemów z dodatkowymi opłatami. W trosce o wygodę klientów, pierwszą wpłatę realizujemy w gotówce na miejscu, a już kolejne, comiesięczne opłaty możesz bez problemu przelewać na konto wskazane w umowie. Dzięki temu nie musisz się o nic martwić. Sprzęt dostarczamy do domu i zajmujemy się wniesieniem go i montażem. Co więcej, dzięki bezterminowej umowie to Ty decydujesz, do kiedy chcesz wypożyczyć sprzęt. Bez ukrytych kosztów!

Zamów łóżko rehabilitacyjne do Chełmży! W naszej ofercie znajdziesz też koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie, ssaki medyczne i wiele innych. Posiadamy również szeroki wybór akcesoriów medycznych, w tym profesjonalne materace przeciwodleżynowe, kule inwalidzkie, krzesła toaletowe czy stoliki przyłóżkowe. Nasi specjaliści z Adiuva-Med zawsze pomogą dobrać odpowiednie urządzenia. Staramy się oferować takie sprzęty, które znacząco ułatwią życie zarówno osoby leżącej, jak i takiej z ograniczonymi zdolnościami ruchowymi. Co więcej, niektóre z naszych udogodnień znacząco ułatwiają też wykonywanie codziennych czynności przy chorym opiekunowi. Przykładowo, nasze elektryczne łóżka rehabilitacyjne są sterowane za pomocą pilota. To oznacza, że bez problemu możesz zmienić pozycję osoby chorej, jeśli na przykład będzie chciała czytać albo oglądać telewizję w pozycji siedzącej. Istnieje również możliwość podniesienia łóżka medycznego do góry, dzięki czemu pacjenta można bez problemu przebrać.

Poza łóżkami rehabilitacyjnymi, do Chełmży dowozimy też m.in. koncentratory tlenu. To specjalistyczne urządzenia dedykowane osobom, które muszą korzystać z tlenoterapii również poza szpitalem. Koncentratory tlenu dostępne w Adiuva-Med posiadają aktualne przeglądy, które możemy dodatkowo potwierdzić paszportem technicznym urządzenia.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej i zamówić sprzęt: 885 448 094,
607 448 094.