WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO – CZERNIKOWO

Szukasz wypożyczalni sprzętu medycznego w Czernikowie? W takim razie dobrze trafiłeś! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Adiuva-Med to wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego z siedzibą w Toruniu. Działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Nasz asortyment dowozimy między innymi do takich miejscowości, jak: Czernikowo, Wygoda, Kawęczyn, Obrowo, Brzozówka, Mazowsze, Łążyn, Ciechocin, Zawały. Naszą specjalnością jest m.in. wynajem łóżek rehabilitacyjnych.
Jesteśmy rodzinną, przyjazną klientowi firmą. W ramach naszej oferty zapewniamy dostawę sprzętu do domu, montaż oraz instruktaż obsługi poszczególnych urządzeń. Jeśli zamówisz u nas koncentrator tlenu, to dodatkowo dostarczymy instrukcję obsługi urządzenia.

Posiadamy szeroką ofertę urządzeń rehabilitacyjnych i medycznych. Przykładowo, w Adiuva-Med znajdziesz łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie, materace przeciwodleżynowe czy ssaki medyczne. Nasza oferta skupia się przede wszystkim wokół wynajmu, ale dla wygody klienta oferujemy też sprzedaż niektórych sprzętów (materace przeciwodleżynowe oraz krzesła tolaetowe). Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem!

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych oferuje meble sterowane elektrycznie. Do każdego łóżka dołączamy pilota, które umożliwia swobodną zmianę pozycji. Przykładowo, dzięki podniesieniu jednej z części łóżka, osoba leżąca będzie mogła bez problemu usiąść i spożyć posiłek. Łóżka rehabilitacyjne Adiuva-Med można też regulować względem wysokości. Przykładowo, najniższa możliwa wysokość łóżka to 40 cm nad podłogą, a najwyższa to 120 cm. Co więcej, nasze łóżka są też wyposażone w kółka, co sprawia, że można je swobodnie przesuwać np. podczas karmienia czy wykonywania zabiegów higienicznych u pacjenta. Jeśli nie chcesz ryzykować, że łóżko będzie się przemieszczać poza wyznaczonymi godzinami, to nie ma problemu. Meble zostały też wyposażone w hamulce, dzięki którym pacjent pozostanie bezpieczny, a łóżko w pełni stabilne.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Poznaj nas! Wypożyczalnia sprzętu medycznego Czernikowo.

Adiuva-Med to wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, którą wyróżniają przyjazne ceny i pełne dostosowanie do potrzeb klienta. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim – nie pobieramy kaucji. Dzięki temu nie musisz spodziewać się dodatkowych, ukrytych kosztów. Dla ułatwienia całego procesu wynajmu, po przyjeździe do klienta podpisujemy bezterminową umowę. Dzięki temu to Ty decydujesz, jak długo chcesz wynajmować sprzęt. Ponadto, pierwszą wpłatę możesz dokonać w gotówce, gdy dostarczymy sprzęt. Resztę wpłat możesz bez problemu przelewać na konto, które wskażemy w umowie.

Zapraszamy do kontaktu: 885 448 094, 607 448 094.