WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO – GOLUB-DOBRZYŃ

Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu medycznego Adiuva-Med! Dowozimy sprzęt do takich miejscowości, jak Golub-Dobrzyń, Ciechocin, Radomin oraz Zbójno. Adiuva-Med oferuje szeroki wybór asortymentu rehabilitacyjnego, który znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie osób leżących oraz takich, które mają ograniczone zdolności ruchowe. W ramach naszej oferty umożliwiamy dowóz sprzętu rehabilitacyjnego, jego montaż oraz instruktaż. Dzięki temu nie musisz się niczym zajmować. Wystarczy jeden telefon, a nasi specjaliści wszystko załatwią.

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego dowozi do Golubia-Dobrzynia między innymi łóżka rehabilitacyjne. To specjalistyczne sprzęty, które można obsługiwać za pomocą pilota. Elektryczne łóżka rehabilitacyjne są znakomitym rozwiązaniem dla osób, które mają na co dzień do czynienia z leżącymi pacjentami. Łóżko pozwala w wygodny sposób zmienić pozycję chorego bez obciążenia własnego kręgosłupa. Poszczególne części łóżka można podnieść, by na przykład nakarmić pacjenta lub by zająć się jego opieką. Polecamy nasze meble rehabilitacyjne wszystkim, którzy chcą zadbać o komfort osoby leżącej. Dodatkowo, umożliwiamy zakup lub wypożyczenie materaca przeciwodleżynowego. To urządzenie, które zapobiegają niedotlenieniu tkanek. To ma ogromne znaczenie u pacjentów, którzy nie są w stanie poruszać się o własnych siłach i jednocześnie nie mogą korzystać z pomocy fizjoterapeuty co kilka godzin. Inwestycja w materac przeciwodleżynowy to inwestycja w zdrowie – warto o tym pamięć.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Adiuva-Med dostarcza do Golubia-Dobrzynia również koncentratory tlenu. To urządzenia stosowane przy tlenoterapii, bardzo często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania u osób, u których wystąpiła POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc) i inne schorzenia układu oddechowego. Warto wiedzieć, że nasze koncetratory tlenu posiadają aktualne przeglądy techniczne. Po dostarczeniu urządzenia zapewniamy też szczegółowy instruktaż, dzięki któremu będziesz wiedzieć, w jaki sposób obsługiwać sprzęt. Dodatkowo, zapewniamy również instrukcję obsługi urządzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Adiuva-Med znajdziesz również ssaki medyczne, rollatory, chodziki, krzesła toaletowe, stoliki przyłóżkowe czy kule inwalidzkie. Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do potrzeb osób chorych i objaśnimy jego obsługę. Zadzwoń do nas, by dowiedzieć się więcej!

Dane kontaktowe wypożyczalni sprzętu medycznego Adiuva-Med Golub-Dobrzyń: 885 448 094, 607 448 094.