WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO GRUDZIĄDZ

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Grudziądzu? Zapraszamy do Adiuva-Med. Zajmujemy się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego. Naszą siedzibą jest Toruń, ale realizujemy wszystkie zamówienia na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a wypożyczony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dowozimy do domu klienta, wnosimy i montujemy. Co ważne, przy wynajmie nie pobieramy kaucji! Warto wiedzieć, że nasze zamówienia dostarczamy do takich miast, jak Grudziądz oraz docieramy również do okolicznych miejscowości: Łasin, Radzyń Chełmiński, Gruta, Rogóźno, Świecie Nad Osą. W naszej ofercie znajdziesz między innymi łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, chodziki czterokołowe i trójkołowe, balkoniki, ambony. Ponadto, posiadamy równieżmaterace przeciwodleżynowe, krzesła toaletowe, ssaki medyczne, stoliki przyłóżkowe, koncentratory tlenu. Z pełnym asortymentem naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego zapoznasz się TUTAJ. Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami dostępnego asortymentu oraz ze szczegółówym opisem sprzętów.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Grudziądzu – oferta

Grudziądz to miasto, do którego najczęściej dostarczamy koncentratory tlenu. Aparaty te służą do tlenoterapii domowej (są stosowane zamiast butli tlenowych). Funkcjonują praktycznie bezobsługowo, dlatego raz przeszkolona osoba bez problemu poradzi sobie z włączaniem koncentratora. Podłączamy koncentrator do prądu, uruchamiamy urządzenie i ustawiamy pokrętłem przepływ tlenu (ten parametr powinien wskazać lekarz prowadzący chorego). Koncentrator pozwala na ustawienie przepływu od zera do pięciu litrów na minutę. Co więcej, jego działanie polega na filtrowaniu powietrza z pomieszczenia w którym stoi i podawaniu tlenu o wysyceniu 92-94%.

Warto wiedzieć, że oferowane przez naszą wypożyczalnię koncentratory tlenu posiadają aktualne przeglądy potwierdzone paszportem technicznym urządzenia.

Dodatkowo, koncentratory tlenu dowożone do Grudziądza oraz do okolicznych miejscowości gwarantują zapewnienie podstawowej potrzeby fizjologicznej, czyli oddychania. Dzięki nim pacjenci wymagający tlenoterapii, a więc na przykład osoby z chorobami płuc, mogą poprawić swoje parametry oddechowe również w warunkach domowych. Sprzęty medyczne, takie jak koncentratory tlenu są niezbędne dla osób, które muszą wspomagać prawidłowe oddychanie.

Tlenoterapia ma wiele zalet, w tym chociażby: zwiększenie poziomu tlenu we krwi i znaczące ograniczenie postępu chorób układu oddechowego. Oczywiście, warto postawić na sprawdzone urządzenia, które umożliwią pacjentom korzystanie z tlenu w dowolnym momencie. Z tego względu właśnie polecamy naszą Adiuva-Med Grudziądz. Wypożyczalnia sprzętu medycznego może zagwarantować, że urządzenia są regularnie sprawdzane i testowane, by zawsze pracowały bez zarzutu. Dbamy o pełne zadowolenie klientów oraz ich bezpieczeństwo. Oczywiście, po dostarczeniu sprzętu przeprowadzimy też krótki instruktaż, by domownicy wiedzieli, w jaki sposób należy obchodzić się ze sprzętem dla uzyskania pełnej wydajności.

Łóżka rehabilitacyjne z dostawą do domu

Łóżka rehabilitacyjne do Grudziądza dostarczamy równie często, co koncentratory i inne sprzęty medyczne. Warto wiedzieć, że nasze łóżka są w pełni elektrycznie sterowane. Do każdego sprzętu dołączamy pilota, który umożliwia regulację wysokości zagłówka, podnóżka i całego sprzętu. Nasze łóżka umożliwiają również przechylanie mebla głową lub nogami w dół. Takie pozycje muszą być zalecone przez lekarza; czasem bywają wskazane dla osób, u których stwierdzono problemy z układem krążeniowym lub oddechowym. Łóżka posiadają boczne barierki z możliwością ustawienia ich na górze lub na dole oraz wysięgnik z trójkątem pozwalający pacjentowi na samodzielne poprawianie się. Co więcej, kółka pozwalają z kolei na swobodny dostęp do chorego z obu stron, ponieważ dzięki nim łóżko można bez problemu przesuwać.

W ofercie posiadamy też wygodne materace przeciwodleżynowe, optymalne dla osób, które nie mogą uprawiać aktywności fizycznej i muszą wspomagać prawidłowe krążenie krwi. Materace możemy wynająć lub sprzedać – wybór pozostawiamy Tobie. Do materaca dołączona jest pompa, która bardzo cicho pracuje i dzięki temu nie zakłóca wypoczynku pacjenta. Jeśli zastanawiasz się, ile prądu zużywa materac przeciwodleżynowy, to nie martw się – nasze materace zużywają ok. 7-9 W. Jeśli masz do czynienia z osobą leżącą, zdecydowanie warto zainwestować w taki materac, by poprawić codzienny komfort pacjenta. Warto wiedzieć, że nasze materace są dostosowane do rozmiaru łóżek rehabilitacyjnych Burmaier.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma możliwość przewiezienia łóżka do mieszkania czy domu osobiście. Z tego względu właśnie oferujemy dostawę i montaż – nasi fachowcy zadbają o dokładny instruktaż i pokażą, w jaki sposób obsługiwać poszczególne elementy łóżka. W ramach jednego transportu możemy również dostarczyć inne niezbędne sprzęty, na przykład wózek inwalidzki, krzesła toaletowe czy ssaki medyczne.

Gdzie wypożyczyć łóżka rehabilitacyjne w Grudziądzu?

Zamówienia Adiuva-Med przyjmuje telefonicznie, dlatego jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem wybranego sprzętu, skontaktuj się z nami. Ustalamy termin i godzinę dostarczenia sprzętu medycznego. Podczas spotkania u klienta podpisujemy bezterminową umowę najmu. Pierwszą wpłatę realizujemy na miejscu w gotówce, kolejne klient przelewa na konto wskazane w umowie. W przypadku jakichkolwiek problemów pozostajemy do pełnej dyspozycji – wyjaśniamy i odbieramy sprzęt od pacjenta. Dzięki nam nie musisz martwić się o dowóz czy o organizację osób do wniesienia sprzętu na przykład na czwarte piętro. Wszystkim zajmiemy się osobiście!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Grudziądzu

Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Adiuva-Med to miejsce, które umożliwia przywrócenie pełnego komfortu pacjentom, którzy z różnych powodów potrzebują dodatkowego wsparcia. Jeśli szukasz np. chodzika dla osoby starszej, ale nie wiesz, jak dobrać sprzęt, by senior był zadowolony – skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać najlepszą opcję, dzięki czemu zyskasz pewność, że dana osoba będzie mogła czuć się bezpiecznie przez cały dzień. Urządzenia umożliwiające podparcie się podczas poruszania to sposób na poprawę komfortu jakości życia osób, które przez brak samodzielności czują, że są obciążeniem dla rodziny. Warto zadbać o to, by umożliwić im bezproblemowe przemieszczanie się po mieszkaniu czy domu. Rollatory oraz chodziki ambona z wypożyczalni sprzętu medycznego znakomicie sprawdzają się też na spacerach.

Chodziki to nieoceniona pomoc dla osób starszych, dlatego warto wziąć je pod uwagę przy zamawianiu sprzętu rehabilitacyjnego z naszej wypożyczalni. Dzięki temu nie będziesz płacić za kilka dowozów – przy jednym zamówieniu możemy przywieźć cały niezbędny asortyment i umożliwić osobom starszym i nie tylko płynne przemieszczanie się bez koniecznej asekuracji osób trzecich.

Zapraszamy do kontaktu i polecamy się Adiuva-med.

Kontakt:

885 448 094
607 448 094

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Grudziądz

Sprzęt medyczny Grudziądz