WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO INOWROCŁAW — DUŻY WYBÓR I OPŁACALNE CENY

Wypożyczalna sprzętu medycznego Adiuva-Med działa na terenie Inowrocławia oraz okolicznych miejscowości, w tym na przykład Gniewkowa, Janikowa, Kruszwicy, Pakości, Dąbrowy Biskupiej, Rojewa oraz Złotnik Kujawskich. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą! Na życzenie klienta możemy dowieźć sprzęty do domu lub mieszkania, wnieść je do wybranego miejsca, przeprowadzić montaż oraz instruktaż użytkowania asortymentu.

Adiuva-Med to rodzinna firma z siedzibą w Toruniu. Warto wiedzieć, że funkcjonujemy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. To oznacza, że wypożyczalnia sprzętu medycznego działa w Inowrocławiu i również w innych, pobliskich miejscowościach. Dbamy o pełne zadowolenie naszych klientów i dlatego nie pobieramy kaucji. U nas płacisz wyłącznie za wypożyczenie sprzętu oraz ewentualnie za dowóz – nie musisz obawiać się żadnych ukrytych opłat!

Dlaczego warto wybrać Adiuva Med? To wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która oferuje urządzenia najlepszej jakości. W ofercie mamy między innymi znakomite łóżka rehabilitacyjne elektrycznie sterowane. Te wielofunkcyjne meble znakomicie sprawdzają się przy opiece m.in. nad osobami starszymi oraz takimi, które nie są w stanie funkcjonować samodzielnie. Wszystkie nasze łóżka rehabilitacyjne spełniają normy dyrektyw o wyrobach medycznych. Dodatkowo, możemy zaoferować też zakup albo wypożyczenie profesjonalnego materaca przeciwodleżynowego, który umożliwi kompleksowe zadbanie o osobę leżącą.

W ofercie Adiuva-Med wypożyczalni sprzętu medycznego znajdziesz również specjalistyczne wózki inwalidzkie. Jeśli poszukujesz wózków odpowiednich na przykład dla osób ze złamanymi kończynami, koniecznie sprawdź naszą ofertę! Co więcej, posiadamy również standardowe wózki inwalidzkie oraz takie przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Inowrocławiu? Skontaktuj się z nami! Wystarczy jeden telefon, by zamówić wybrany sprzęt medyczny i umówić dzień dostawy. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami – sprzęt dostarczymy pod wskazany adres. Pierwszą płatność można zrealizować na miejscu w gotówce, a kolejne – dla wygody – proponujemy przesyłać przelewem na numer zawarty w umowie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania co do wypożyczania sprzęty czy do warunków umowy, zadzwoń do nas. Chętnie opowiemy o szczegółach!

Dowiedz się więcej: 885 448 094, 607 448 094.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami w ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego Adiuva-Med, polub nasz fanpage na Facebooku.

To prawda, że w przypadku niektórych chorób lub nagłych wypadków wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny okazuje się niezbędny do poprawy jakości codziennego życia i do powrotu do zdrowia. Mimo to funkcjonalny i w pełni sprawny sprzęt medyczny nie należy do małych wydatków, przez co nie zawsze można sobie na niego pozwolić. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że w przypadku tymczasowej rehabilitacji i możliwości powrotu do zdrowia zakup tego typu urządzeń często okazuje się nieopłacalny. Z tego też powodu coraz większym uznaniem cieszy się nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego, która dostarcza sprzęt między innymi dla mieszkańców Inowrocławia. Co sprawia, że warto zdecydować się na skorzystanie z naszej oferty?

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Inowrocław — kiedy warto skorzystać z naszych usług?

Nie jest tajemnicą fakt, że rehabilitacja to jeden z najważniejszych etapów leczenia lub powstrzymania rozwoju danej choroby. Warto jednak wspomnieć, że oprócz rehabilitacji chorzy często wymagają specjalnych leków i opatrunków, a także stałej opieki na wypadek pojawienia się różnego rodzaju dolegliwości. Z tego też powodu podczas choroby domowy budżet niekiedy nie wystarcza, by pokryć wszystkie koszty związane z leczeniem — szczególnie wtedy, gdy musimy ponadto zainwestować w profesjonalny sprzęt medyczny.
Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego powstała z myślą o tym, by ułatwić chorym powrót do zdrowia i nie narażać ich na wysokie koszty związane z zakupem nowych lub używanych urządzeń. Dlatego też zapewniamy duży wybór łóżek rehabilitacyjnych, wózków inwalidzkich, koncentratorów tlenu, chodzików czy materacy przeciwodleżynowych, które wyróżniają się świetną jakością i nienagannym wyglądem. Ponadto zapewniamy opłacalne ceny oraz brak ukrytych kosztów czy konieczności wpłacania kaucji.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Inowrocław — czym wyróżniają się oferowane przez nas łóżka?

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych proponuje pacjentom wysokiej jakości sprzęt, który wyróżnia się trwałością i znacznie usprawnia codzienne funkcjonowanie, a także ułatwia wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne. Dzięki łatwej regulacji oraz sterowaniu pilotem pacjenci lub ich bliscy mogą bez większego wysiłku ustawić wygodną pozycję ramy. Ponadto łóżka rehabilitacyjne zostały wykonane w taki sposób, aby wspierać pacjentów w rehabilitacji i pozwalać im na samodzielne podnoszenie się w sytuacji, gdy nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań.