Wypożyczalnia sprzętu medycznego - Inowrocław - Adiuva-Med
16360
page-template-default,page,page-id-16360,bridge-core-2.3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-22.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Inowrocław

Wypożyczalna sprzętu medycznego Adiuva-Med działa na terenie Inowrocławia oraz okolicznych miejscowości, w tym na przykład Gniewkowa, Janikowa, Kruszwicy, Pakości, Dąbrowy Biskupiej, Rojewa oraz Złotnik Kujawskich. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą! Na życzenie klienta możemy dowieźć sprzęty do domu lub  mieszkania, wnieść je do wybranego miejsca, przeprowadzić montaż oraz instruktaż użytkowania asortymentu.

 

Adiuva-Med to rodzinna firma z siedzibą w Toruniu. Warto wiedzieć, że funkcjonujemy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. To oznacza, że wypożyczalnia sprzętu medycznego działa w Inowrocławiu i również w innych, pobliskich miejscowościach. Dbamy o pełne zadowolenie naszych klientów i dlatego nie pobieramy kaucji. U nas płacisz wyłącznie za wypożyczenie sprzętu oraz ewentualnie za dowóz – nie musisz obawiać się żadnych ukrytych opłat!

 

Dlaczego warto wybrać Adiuva Med? To wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która oferuje urządzenia najlepszej jakości. W ofercie mamy między innymi znakomite łóżka rehabilitacyjne elektrycznie sterowane. Te wielofunkcyjne meble znakomicie sprawdzają się przy opiece m.in. nad osobami starszymi oraz takimi, które nie są w stanie funkcjonować samodzielnie. Wszystkie nasze łóżka rehabilitacyjne spełniają normy dyrektyw o wyrobach medycznych. Dodatkowo, możemy zaoferować też zakup albo wypożyczenie profesjonalnego materaca przeciwodleżynowego, który umożliwi kompleksowe zadbanie o osobę leżącą.

 

W ofercie Adiuva-Med wypożyczalni sprzętu medycznego znajdziesz również specjalistyczne wózki inwalidzkie. Jeśli poszukujesz wózków odpowiednich na przykład dla osób ze złamanymi kończynami, koniecznie sprawdź naszą ofertę! Co więcej, posiadamy również standardowe wózki inwalidzkie oraz takie przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Inowrocławiu? Skontaktuj się z nami! Wystarczy jeden telefon, by zamówić wybrany sprzęt medyczny i umówić dzień dostawy. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami – sprzęt dostarczymy pod wskazany adres. Pierwszą płatność można zrealizować na miejscu w gotówce, a kolejne – dla wygody – proponujemy przesyłać przelewem na numer zawarty w umowie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania co do wypożyczania sprzęty czy do warunków umowy, zadzwoń do nas. Chętnie opowiemy o szczegółach!

Dowiedz się więcej: 885 448 094, 607 448 094.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami w ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego Adiuva-Med, polub nasz fanpage na Facebooku.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Inowrocław.