WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO – KOWALEWO POMORSKIE

Nasza wypożyczalnia oferuje dowóz oraz montaż sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego do Kowalewa Pomorskiego oraz do wszystkich miejscowości znajdujących się w okolicy. W ofercie Adiuva-Med znajdziesz liczne sprzęty ułatwiające domową opiekę nad osobą chorą. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Wypożyczalnia sprzętu medycznego dowozi sprzęt do Kowalewa Pomorskiego, a dodatkowo oferuje też montaż oraz instruktaż. Niektóre z naszych urządzeń wymagają szczegółowego zapoznania się z obsługą, ale wszystko wyjaśnimy na miejscu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pozostajemy do dyspozycji.

W naszej wypożyczalni znajdziesz liczne urządzenia medyczne. Przykładowo, posiadamy łóżka rehabilitacyjne, idealne dla osób starszych, osób chorych oraz tych, którzy wymagają rekonwalescencji na przykład po operacjach. Łóżka medyczne dla chorych to optymalne rozwiązanie do opieki nad osobą leżącą w warunkach domowych. Dlaczego? Z kilku powodów. Przede wszystkim, łóżka rehabilitacyjne to najlepsza opcja dla osób, które już nie są w stanie przemieszczać się samodzielnie lub po prostu wymagają dłuższego czasu rekonwalescencji. Takie meble są wzbogacone o elektronikę, tj. można sterować je pilotem. W ten sposób nawet osoba starsza może bez problemu pomóc leżącemu zmienić pozycję bez konieczności dźwigania pacjenta. W łóżkach można podnieść poszczególne partie (zagłówek, podnóżek) albo całe łóżko. Istnieje również możliwość przesuwania mebli w dowolne miejsce, a to dzięki temu, że łóżka medyczne dla chorych mają zamontowane kółka.

Inne sprzęty zamawiane z wypożyczalni sprzętu medycznego do Kowalewa Pomorskiego, to między innymi wózki inwalidzkie. W ofercie posiadamy różne typy wózków, dostosowane zarówno do osób, które potrzebują dodatkowego podparcia w stawie kolanowym, jak i te dziecięce. Jeśli masz wątpliwości co do tego, jaki wózek będzie potrzebny w Twojej sytuacji, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie pomogą dobrać optymalny sprzęt i doradzą, co sprawdzi się najlepiej.

Adiuva-Med wypożyczalnia sprzętu medycznego oferuje też wynajem koncentratorów tlenu. Umożliwiamy dowiezienie koncentratora tlenu do Kowalewa Pomorskiego – zapraszamy do kontaktu! Warto wiedzieć, że nasze koncentratory tlenu posiadają aktualne przeglądy techniczne. To urządzenia stosowane zwłaszcza w tlenoterapii, często u osób ze stwierdzonym schorzeniami oddechowymi, na przykład przy niewydolności oddechowej albo przewlekłej obturacyjnej choroby płuc.
Jeśli chcesz zamówić wybrany sprzęt lub masz pytanie co do oferty, skontaktuj się z nami: 885 448 094, 607 448 094.