WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO – LIPNO

Wypożyczalnia sprzętu medyczny Lipno i okolice

Nasza wypożyczalnia oferuje dowóz sprzętu medycznego do takich miast, jak: Lipno, Skępe, Bobrowniki, Chrostkowo, Kikoły, Wielgi czy Tłuchowo. Dużą zaletą naszej wypożyczalni jest szeroka oferta, wśród której można znaleźć sprzęty zarówno dla osób starszych, jak i dla tych, które wymagają rekonwalescencji. W ramach asortymentu Adiuva-Med można wymienić chociażby sprzęty, które mogą stanowić doskonałe wsparcie dla osób starszych podczas wykonywania codziennych czynności oraz spacerów. Mowa tu zwłaszcza o rollatorach i chodzikach typu ambona. To sprzęty medyczne dostarczane do Lipna, które świetnie wspomagają pionizację osób starszych i ułatwiają bezpieczne przemieszczanie się przy ewentualnych zaburzeniach motoryki. Chodziki są bardzo wygodne w użytkowaniu, a ich wysokość można dostosować do wzrostu danej osoby.

Ważnym elementem oferty wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego są również sprzęty stanowiące wsparcie dla osób leżących. Posiadamy zarówno profesjonalne, elektryczne łóżka rehabilitacyjne marki Burmeier, jak i asortyment do nich. Łóżka znakomicie sprawdzają się przy opiece nad chorym w warunkach domowych. Są funkcjonalne i estetyczne, dlatego bardzo dobrze wpasowują się w domowe wnętrza. Do łóżek medycznych polecamy również zakup lub wypożyczenie materaca przeciwodleżynowego. To obowiązkowy asortyment dla osób, które cały dzień spędzają w pozycji leżącej i nie mają możliwości skorzystania z usług fizjoterpeuty co kilka godzin. Taki materac zapobiega powstawaniu odleżyn, ponieważ stymuluje tkanki. Materac przeciwdziała powstawaniu rozległych uszkodzeń skóry oraz przyspiesza leczenie tych, które powstały przed użytkowaniem sprzętu. Zdecydowanie warto w niego zainwestować!

W wypożyczalni sprzętu medycznego Adiuva-Med dużą popularnością cieszą się również wózki inwalidzkie. Lipno to niejedyne miasto, do którego je dostarczamy. Okoliczne miejscowości, takie jak np. Bobrowniki, również korzystają z oferty. U nas znajdziecie wózki standardowe oraz takie dostosowane do osób ze złamaną nogą. Wówczas wózek posiada dodatkowo podpórkę pod łydkę. Co więcej, w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego posiadamy wózki dziecięce, o mniejszych rozmiarach, optymalne dla kilkuletnich maluchów. Wózek możemy dowieźć do Twojego mieszkania czy domu. Podpisujemy umowę bezterminową, dzięki temu to Ty decydujesz, do kiedy chcesz wynajmować wózek.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty: 885 448 094, 607 448 094.