WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO NAKŁO NAD NOTECIĄ

W razie przewlekłej choroby lub urazu bliskiej osoby opieka nad nią wymaga skorzystania ze specjalistycznego sprzętu medycznego. Pomocna będzie wówczas oferta usług, którą proponuje nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Nakło nad Notecią leży w obszarze działalności Adiuva-Med. Usługi wynajmu świadczymy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Nakło nad Notecią

Opiekunowie, którzy zmagają się na co dzień z opieką nad osobą starszą lub z niepełnosprawnościami, starają się zapewnić jej komfort i wygodę. Zadanie to zdecydowanie ułatwia zaopatrzenie się w odpowiedni sprzęt medyczny. Nakło nad Notecią to miasto, którego mieszkańcy mogą skorzystać z usług naszej firmy. Oferujemy wynajem profesjonalnego sprzętu medycznego. Troszczymy się o dobro obu stron – chorych i opiekunów. Ułatwiamy opiekę w warunkach domowych, a także poprawiamy jakość życia pacjentów.
Nasza wypożyczalnia obejmuje następujące sprzęty:

  • łóżka rehabilitacyjne,
  • koncentratory tlenu,
  • materace przeciwodleżynowe,
  • wózki inwalidzkie,
  • ssaki medyczne,
  • chodziki rehabilitacyjne,
  • stoliki przyłóżkowe,
  • kule łokciowe,
  • krzesła toaletowe
  • chodzik ambona.

Nasz asortyment tworzą wysokiej jakości sprzęty medyczne. Są one dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów. Ponadto dbamy o to, aby urządzenia były w pełni sprawne i proste w obsłudze. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących rodzaju potrzebnego sprzętu, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Sprzęt rehabilitacyjny Nakło nad Notecią – dowóz, montaż, doradztwo

Działamy jako profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Nakło nad Notecią to jedno z wielu miast, które obsługujemy w ramach prowadzonej działalności. Tak jak w każdym innym mieście, w którym świadczymy nasze usługi, również w Nakle nad Notecią mogą Państwo skorzystać z naszej kompleksowej oferty. Obejmuje ona dowóz zamówionego sprzętu pod wskazany w umowie adres. Zamawiając łóżko rehabilitacyjne, nie muszą się Państwo martwić o to, w jaki sposób zostanie wniesione do mieszkania lub domu. Czynność ta, podobnie jak profesjonalny montaż sprzętu we wskazanym pomieszczeniu, leży w zakresie naszych usług. Montujemy i przygotowujemy sprzęt w taki sposób, by był on od razu gotowy do użycia. Ponadto przeprowadzamy krótki instruktaż z jego obsługi. W przypadku łóżek rehabilitacyjnych uczymy opiekuna, jak obsługiwać pilota, by korzystać ze wszystkich udogodnień i dodatkowych funkcji. Ssaki medyczne oraz koncentratory tlenu należy używać zgodnie z zaleceniami lekarza. Do tych urządzeń załączamy instrukcję obsługi.

Sprzęt medyczny Nakło nad Notecią – dogodne warunki wynajmu

Decydując się na współpracę z Adiuva-Med, otrzymują Państwo wysokiej klasy sprzęt medyczny. Nakło nad Notecią to miasto, w którym już wiele osób skorzystało z naszych usług. O wyborze naszej wypożyczalni decyduje m.in. atrakcyjna cena usług, fachowe doradztwo i wysoka jakość, która wyróżnia nasz sprzęt rehabilitacyjny. Nakło nad Notecią jest więc miejscem, w którym klienci darzą nas zaufaniem.
Wypożyczając od nas sprzęt medyczny, nie muszą Państwo opłacać kaucji, ponieważ jej nie pobieramy. Podpisujemy bezterminową umowę, mogą więc Państwo zrezygnować w dowolnej chwili. Pierwszą opłatę za wynajem pobieramy przy podpisaniu umowy, kolejne comiesięczne wpłaty dokonuje klient w wybrany sposób. W razie jakichkolwiek problemów z użytkowaniem sprzętu lub awarią nasz zespół szybko reaguje na wszelkie nieprawidłowości. Dążymy do tego, aby warunki współpracy z naszą firmą były przejrzyste i zrozumiałe.
Zachęcamy do kontaktu z Adiuva-Med.