Wypożyczalnia - Nowe Miasto Lubawskie - Adiuva-Med
16372
page-template-default,page,page-id-16372,bridge-core-2.3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-22.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Wypożyczalnia – Nowe Miasto Lubawskie

Zapoznaj się z naszą ofertą! Wypożyczalnia sprzętu medycznego Adiuva-Med dowozi sprzęt do takich miejscowości, jak: Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Grodziczno oraz Kurzętnik. Jesteśmy firmą z Torunia, która działa na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Do naszych klientów dostarczamy specjalistyczny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, który znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie osób o ograniczonych zdolnościach ruchowych.

 

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie tylko osoby cierpiące na różne schorzenia potrzebują sprzętów rehabilitacyjnych. W naszej ofercie znajdziecie również bogaty wybór asortymentu dla osób starszych. Przykładowo, posiadamy między innymi rollatory oraz chodziki, które znakomicie wspomagają pionizację seniorów. Z chodzików typu ambona mogą również korzystać osoby po różnych zabiegach ortopedycznych oraz chirurgicznych. Te wygodne urządzenia można maksymalnie dostosować do pacjenta. W jaki sposób? Chodziki posiadają regulację wysokości (od 97 do nawet 140 centymetrów). To jednak nie koniec naszej oferty!

 

 

Gdzie wypożyczyć łóżko medyczne?

Najlepiej w Adiuva-Med! Naszełóżka rehabilitacyjne dostarczamy do Nowego Miasta Lubawskiego. Meble te wyróżnia przede wszystkim wygodne, elektryczne sterowanie za pomocą pilota, choć oczywiście nie jest to jedyne udogodnienie. Warto podkreślić, że nasze łóżka dla chorych posiadają również kółka, dzięki czemu mebel można bez problemu przesuwać. To może być przydatne np. podczas wykonywania zabiegów higienicznych u osoby leżącej. Kółka można też zblokować, by poza wyznaczonymi godzinami łóżko nie przemieszczało się. Dużą zaletą naszych łóżek rehabilitacyjnych jest możliwość uniesienia poszczególnych części mebla, tj. na przykład części przedniej (zagłówka) albo podnóżka. Do łóżka medycznego proponujemy zakup wygodnego materaca piankowego. W ofercie posiadamy również specjalistyczne materace przeciwodleżynowe, które bardzo dobrze wspomagają krążenie u osób leżących i zapobiegają powstawaniu odleżyn.

 

 

Sprawdź nasz specjalistyczny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny! Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec czy Kurzętnik to niejedyne miejsca, do którego dostarczamy łóżka dla chorych i inne sprzęty. Jeśli mieszkasz w okolicy, to zachęcamy do kontaktu! Oferujemy dostawę, montaż oraz pełen instruktaż. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie – wystarczy tylko jeden telefon!

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły oferty: 885 448 094, 607 448 094.