SPRZĘT MEDYCZNY NOWE MIASTO LUBAWSKIE — CZYM SIĘ WYRÓŻNIA?

Zapoznaj się z naszą ofertą! Wypożyczalnia sprzętu medycznego Adiuva-Med dowozi sprzęt do takich miejscowości, jak: Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Grodziczno oraz Kurzętnik. Jesteśmy firmą z Torunia, która działa na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Do naszych klientów dostarczamy specjalistyczny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, który znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie osób o ograniczonych zdolnościach ruchowych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie tylko osoby cierpiące na różne schorzenia potrzebują sprzętów rehabilitacyjnych. W naszej ofercie znajdziecie również bogaty wybór asortymentu dla osób starszych. Przykładowo, posiadamy między innymi rollatory oraz chodziki, które znakomicie wspomagają pionizację seniorów. Z chodzików typu ambona mogą również korzystać osoby po różnych zabiegach ortopedycznych oraz chirurgicznych. Te wygodne urządzenia można maksymalnie dostosować do pacjenta. W jaki sposób? Chodziki posiadają regulację wysokości (od 97 do nawet 140 centymetrów). To jednak nie koniec naszej oferty!

Gdzie wypożyczyć łóżko medyczne?

Najlepiej w Adiuva-Med! Naszełóżka rehabilitacyjne dostarczamy do Nowego Miasta Lubawskiego. Meble te wyróżnia przede wszystkim wygodne, elektryczne sterowanie za pomocą pilota, choć oczywiście nie jest to jedyne udogodnienie. Warto podkreślić, że nasze łóżka dla chorych posiadają również kółka, dzięki czemu mebel można bez problemu przesuwać. To może być przydatne np. podczas wykonywania zabiegów higienicznych u osoby leżącej. Kółka można też zblokować, by poza wyznaczonymi godzinami łóżko nie przemieszczało się. Dużą zaletą naszych łóżek rehabilitacyjnych jest możliwość uniesienia poszczególnych części mebla, tj. na przykład części przedniej (zagłówka) albo podnóżka. Do łóżka medycznego proponujemy zakup wygodnego materaca piankowego. W ofercie posiadamy również specjalistyczne materace przeciwodleżynowe, które bardzo dobrze wspomagają krążenie u osób leżących i zapobiegają powstawaniu odleżyn.

Sprawdź nasz specjalistyczny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny! Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec czy Kurzętnik to niejedyne miejsca, do którego dostarczamy łóżka dla chorych i inne sprzęty. Jeśli mieszkasz w okolicy, to zachęcamy do kontaktu! Oferujemy dostawę, montaż oraz pełen instruktaż. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie – wystarczy tylko jeden telefon!

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły oferty: 885 448 094, 607 448 094.

Proponując pacjentom w Nowym Mieście Lubawskim wysokiej jakości sprzęt medyczny, dbamy o to, aby wszystkie urządzenia charakteryzowały się idealnym stanem technicznym oraz wizualnym. W praktyce oznacza to, że po każdym wypożyczeniu sprzęt jest dokładnie sprawdzany i testowany, co pozwala wykluczyć ewentualne usterki czy poluzowane elementy. Ponadto osoby, które zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, nie muszą obawiać się braku wystarczającej higieny — oprócz testowania precyzyjnie odświeżamy wszystkie łóżka, materace przeciwodleżynowe, chodziki czy wózki inwalidzkie, co sprawia, że bezproblemowo można z nich korzystać.

Nowe Miasto Lubawskie — dla kogo wypożyczony sprzęt medyczny będzie dobrym wyborem?

To prawda, że nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego powstała z myślą o osobach, które chciałyby jak najszybciej rozpocząć rehabilitację, ale z różnych przyczyn nie decydują się na inwestycję w nowe urządzenia. Warto przy tym wspomnieć, że proponowany przez nas sprzęt medyczny cechuje się niskimi kosztami wypożyczenia i brakiem jakichkolwiek ukrytych opłat. Co więcej, nie wymagamy również kaucji, dzięki czemu pacjenci nie muszą martwić się o brak pieniędzy, który uniemożliwiłby im szybki powrót do zdrowia lub znaczną poprawę komfortu życia.
Dużym ułatwieniem okazuje się ponadto możliwość dowozu cięższego sprzętu pod wskazany przez klienta adres — tego typu transport także pozwala na szybsze rozpoczęcie rehabilitacji, szczególnie w przypadku starszych osób, które musiałyby szukać dostawcy.