WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO – SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

Wypożyczalnia sprzętu medycznego umożliwia czasowe korzystanie ze sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego. Ponieważ taki sprzęt jest stosunkowo drogi, a często istnieje perspektywa związana z tym, że nie będzie on potrzebny na stałe, warto go wypożyczyć, zamiast kupować. Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuje sprzęt dla pacjentów z miejscowości Sępólno Krajeńskie. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

 • chodziki ortopedyczne i rollatory,
 • krzesła toaletowe,
 • kule,
 • stoliki przyłóżkowe,
 • ssaki medyczne,
 • koncentratory tlenu,
 • wózki inwalidzkie,
 • materace przeciwodleżynowe,
 • łóżka rehabilitacyjne.

Dla jak największej wygody wszystkich klientów, oprócz samego sprzętu proponujemy również usługę transportu, wniesienia i montażu sprzętu u osoby wynajmującej. Wówczas nie trzeba martwić się tym, że nie posiadamy odpowiedniego środka transportu do przewozu określonych urządzeń lub mebli medycznych.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego – Sępólno Krajeńskie

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego Adiuva-Med proponuje również pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu do potrzeb jego przyszłego użytkownika. Z usług wynajęcia sprzętu rehabilitacyjnego warto skorzystać, ponieważ jest to możliwość do wcześniejszego wypróbowania określonego rozwiązania przed jego zakupem. To doskonały wybór dla osób potrzebujących niektórych narzędzi wyłącznie czasowo lub dla tych, którzy nie są pewni czy dane rozwiązanie jest tym odpowiednim. Wypożyczony sprzęt medyczny to także brak potrzeby martwienia się o jego montaż i serwis, ponieważ wypożyczalnia wszystkim się zajmuje.

Dla kogo jest przeznaczony jest sprzęt rehabilitacyjny – Sępólno Krajeńskie?

Sprzęt medyczny i sprzęt rehabilitacyjny potrzebny jest przede wszystkim osobom po wypadkach, urazach, operacjach i z chorobami zwyrodnieniowymi. Przydaje się seniorom i osobom z niepełnosprawnościami. Usługi wypożyczalni są nieocenione w sytuacji, w której sprzęt potrzebny jest dla dziecka. Ponieważ dzieci bardzo szybko rosną, równie szybko zmieniają się ich wymagania i potrzeby co do sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego. Także osoby, których stan dynamicznie się zmienia, powinny korzystać z usług wypożyczalni.

Sprzęt medyczny od wypożyczalni Adiuva-Med

Sprzęt medyczno-rehabilitacyjny, który oferujemy klientom to przede wszystkim:

 • wygoda i funkcjonalność – posiadamy zaawansowane technologicznie łóżka rehabilitacyjne elektrycznie sterowane i umożliwiamy zakup lub wypożyczenie specjalnych materaców przeciwodleżynowych.
 • oszczędność – kiedy charakter upośledzenia czynności motorycznych pacjenta jest krótkotrwały lub zmienny, wypożyczenie sprzętu to oszczędność, która nie byłaby możliwa w przypadku zakupu nowego albo używanego sprzętu.
 • możliwość wymiany na inny rodzaj – w sytuacji, w której wybrany sprzęt okazuje się jednak nieodpowiedni, można go oddać i wypożyczyć inny model, który spełni oczekiwania. Dzięki temu również dobór odpowiednich wymiarów narzędzi do potrzeb konkretnej osoby nie stanowi żadnego problemu.

Sprzęt medyczny – Sępólno Krajeńskie

Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Adiuva-Med proponuje sprawdzony sprzęt, który jest poddawany stałym przeglądom technicznym i serwisowaniu. Dzięki temu możemy zapewnić klientów, że zostaje on oddany do użytkowania w pełni sprawny i funkcjonalny. Przed wydaniem sprzętu kolejnej osobie przechodzi on kontrolę jakości, jest oczyszczany oraz dezynfekowany.
Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego wszystkie osoby zamieszkujące Sępólno Krajeńskie i okolice.