WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO – ŚWIECIE

Szukasz wypożyczalni sprzętu medycznego w Świeciu? Zapraszamy do Adiuva-Med! Specjalizujemy się w wypożyczaniu urządzeń rehabilitacyjnych dla osób unieruchomionych, a także z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. W naszej ofercie znajdziesz między innymi łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu, materace przeciwodleżynowe, wózki inwalidzkie dla dorosłych oraz dla dzieci; ponato posiadamy również chodziki, balkoniki czy ssaki medyczne. Dowozimy sprzęt medyczny do Świecia oraz do pobliskich miejscowości, takich jak: Nowe, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Osie, Pruszcz, Świekatowo, Warlubie. Naszym klientom zapewniamy również montaż sprzętu oraz objaśnienie instrukcji działania.

W ofercie Adiuva-Med. Znajdziesz specjalistyczne urządzenia, dostosowane do potrzeb pacjentów. Przykładowo, nasze łóżka rehabilitacyjne umożliwiają swobodne podnoszenie poszczególnych części leża za pomocą pilota. Dzięki temu możesz dowolnie zmieniać pozycję pacjenta, co ułatwi chociażby karmienie czy codzienną higienę. Co więcej, oferowane przez Adiuva-Med łóżka są wykonane z drewna o naturalnym kolorze, dzięki czemu bardzo dobrze wpasowują się w domową przestrzeń i umożliwiają komfortowe leczenie pacjenta wymagającego leczenia w trybie ambulatoryjnym. Do łóżek rehabilitacyjnych oferujemy też specjalistyczne materace przeciwodleżynowe, które zadbają o komfort i ochronę pacjentów przed powstaniem martwicy.

W trosce o komfort pacjentów, którzy mogą się przemieszczać, ale potrzebują dodatkowego wsparcia, przygotowaliśmy ofertę chodzików. Znajdziesz u nas między innymi wygodne chodziki typu ambona, które ułatwiają pionizację osób zmagających się z zaburzeniami motorycznymi. Chodziki Adiuva-Med zaleca się stosować m.in. u osób starszych, pacjentów po zabiegach chirurgicznych czy ortopedycznych. Warto podkreślić, że to znakomita pomoc dla pacjentów, którzy z różnych względów nie są w stanie korzystać ze standardowych kul czy balkoników.
Chcesz dowiedzieć się więcej? A może chcesz skorzystać z oferty wypożyczalni sprzętu medycznego w Świeciu? W takim razie skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły oferty: 885 448 094, 607 448 094. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!