WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO TORUŃ – BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Adiuva-Med zaprasza!

Naszą siedzibą jest Toruń, ale warto wiedzieć, że działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Jeśli zastanawiasz się, gdzie wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne w Toruniu, to dobrze trafiłeś! Bez problemu dowieziemy sprzęt medyczny do takich miejscowości, jak: Chełmża, Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Browo, Wielka Nieszawka czy Zławieś Wielka.

Jesteśmy rodzinną firmą, która chętnie pomaga przy wyborze optymalnego sprzętu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby chore czy seniorzy, a także osoby w trakcie rekonwalescencji potrzebują szczególnej opieki. Z tego względu właśnie przygotowaliśmy szczegółową ofertę, w ramach której można wypożyczyć w Toruniu wózki inwalidzkie, łózka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu, materace przeciwodleżynowe, chodziki, balkoniki czy ssaki medyczne.

Nasze łóżka rehabilitacyjne to sprzęty o wysokiej jakości, które perfekcyjnie sprawdzają się przy opiece nad osobą leżącą w warunkach domowych. Warto wiedzieć, że łóżka medyczne Adiuva-Med są sterowane za pomocą pilota. Dzięki temu każdy, nawet osoba starsza bez problemu poradzi sobie ze zmianą pozycji osoby leżącej i nie będzie musiała robić tego siłą własnych mięśni. Oferowane przez nas łóżka są maksymalnie funkcjonalne. Co to oznacza w praktyce? Już tłumaczymy! Przede wszystkim, łóżka Adiuva-Med można mają ruchome części, które można bez problemu podnosić. Przykładowo, jeśli chcesz kogoś nakarmić, wystarczy unieść zagłówek, by dana osoba przybrała pozycję siedzącą. To niejedyna opcja! Łóżkiem można też sterować na poziomie wysokości, by podnieść je lub obniżyć.

Gdzie wypożyczyć wózki inwalidzkie w Toruniu?

Zapraszamy do Adiuva-Med! Posiadamy kilka typów wózków inwalidzkich, dostosowanych do różnych potrzeb. W naszej wypożyczalni czekają na Was zarówno standardowe wózki, jak i specjalistyczne. Te drugie są dedykowane osobom, które mają złamaną kończynę i potrzebują dodatkowego podparcia dla łydki. Co więcej, znajdziecie u nas też coś dla najmłodszych. Wózki dziecięce są zdecydowanie mniejsze i lżejsze, będą optymalne dla kilkuletnich maluszków. Nasz asortyment powiększył się również o wózki do noszenia po schodach. To sprzęty, które posiadają dodatkowe uchwyty, umożliwiające swobodne przeniesienie wózka wraz z osobą siedzącą. Wypożyczalnia sprzętu medycznego Toruń pomoże Ci dobrać odpowiedni sprzęt i chętnie objaśni działanie poszczególnych urządzeń. Zapraszamy serdecznie!

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty: 885 448 094, 607 448 094.

Bardzo ważna część naszej oferty to wspomniane wyżej łóżka oraz wózki inwalidzkie. Jednak to nie jedyne sprzęty dostępne w wypożyczalni. Proponujemy także specjalistyczne materace przeciwodleżynowe wykonane w technologii pneumatycznej. To istotne zabezpieczenie przed odleżynami u pacjentów odbywających długą rekonwalescencję w pozycji leżącej. Tego typu sprzęt medyczny ogranicza ucisk na ciało, ułatwiając krążenie krwi w kończynach. Co ważne, zużywa on niewiele prądu. Istnieje możliwość wypożyczenia lub zakupu tego typu materaca. Podkreślamy, że część modeli pasuje do łóżek, które również znalazły się w Adiuva-Med.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego toruń – sprzęty ułatwiające poruszanie

Wypożyczalnia sprzętu medycznego to miejsce, w którym wypożyczamy chodziki rehabilitacyjne, czyli rollatory. To akcesoria wspomagające codzienne funkcjonowanie osób starszych, którym zależy na aktywnym funkcjonowaniu. Z kolei chodziki typu ambona wyróżnia regulacja wysokości oraz wygodne podłokietniki. Kule łokciowe to nieoceniona pomoc dla pacjentów z uszkodzeniami kończyn dolnych.

Sprzęt medyczny Toruń

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego daje możliwość zaopatrzenia się w krzesła toaletowe, ssaki medyczne, koncentratory tlenu czy stoliki przyłóżkowe. Każdy z wymienionych sprzętów znacznie ułatwia życie osób wymagających opieki, ale też ich najbliższych. Toruń to jedno z miast na terenie którego pracujemy. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi obszarami naszego działania.