WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO – TUCHOLA

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Tucholi zachęca do zapoznania się z ofertą! Nasza siedziba znajduje się w Toruniu, ale działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Dowieziemy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny do Tucholi oraz okolicznych miejscowości, takich jak: Cekcyn, Gostycyn. Lubiewo, Kęsowo, Śliwice.

W ofercie naszej wypożyczalni znajdziesz między innymi specjalistyczne koncentratory tlenu. To urządzenia stosowane główne w tlenoterapii, zwłaszcza u osób, które cierpią na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Oczywiście, warto pamiętać o tym, że nawet domowa tlenoterapia musi być prowadzona ze wsparciem lekarza. Jeśli specjalista zarządzi konieczność korzystania z koncentratora tlenu u osoby chorej, to możemy dostarczyć taki sprzęt medyczny do Tucholi. Adiuva-Med oferuje nie tylko dowiezienie sprzętu, ale również szczegółowy instruktaż, dzięki czemu domownicy bez problemu poradzą sobie z obsługą urządzenia.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Tucholi oferuje też możliwość wynajmu wózków inwalidzkich. Posiadamy zróżnicowane wózki: standardowe lub specjalistyczne, które są wyposażone w dodatkową podpórkę pod łydkę. Co więcej, w naszej wypożyczalni znajdziesz również wózki dziecięce oraz wózki inwalidzkie przystosowane do noszenia po schodach. Te ostatnie zostały wyposażone w uchwyty, dzięki czemu pokonywanie codziennych barier architektonicznych jest znacznie łatwiejsze!

Poza dużym sprzętem medycznym, oferujemy też dodatki, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie pacjentów. Mowa chociażby o materacach piankowych, materacach przeciwodleżynowych, kulach łokciowy czy stolikach przyłóżkowych. Sprzęt ortopedyczny oraz codzienne pomoce możemy dostarczyć do Tucholi razem z łóżkami rehabilitacyjnymi, wózkami inwalidzkimi czy z koncentratorami tlenu – dzięki temu za przewóz zapłacisz tylko raz!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Yucholi: zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Numery telefonów:

  • 885 448 094
  • 607 448 094