WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO – UNISŁAW

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Unisławiu zaprasza! Adiuva-Med to firma oferująca dowóz oraz montaż sprzętu na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Wystarczy jeden telefon, by zamówić wybrane urządzenie z dostawą do domu! Chętnie dostarczymy sprzęt medyczny nie tylko do Unisławia, ale też do takich miejscowości, jak: Grzybno, Wybcz, Dąbrowa Chełmińska, Kijewo Królewskie, Łubianka.

Nasza siedziba mieści się w Toruniu, ale bez problemu dowozimy sprzęt pod adres wskazany przez klienta. W ofercie posiadamy m.in. łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, koncentratory tlenu, ssaki medyczne czy chodziki. To specjalistyczne urządzenia medyczne, które znakomicie wspierają funkcjonowanie osób leżących czy tych o ograniczonej zdolności ruchowej.

Dużą popularnością wśród naszej oferty cieszą się łóżka rehabilitacyjne. Wyróżnia je piękna, domowa estetyka oraz wysoka funkcjonalność. To łóżka, które znakomicie wspierają opiekę nad osobą leżącą. Naszymi meblami można sterować za pomocą pilota, co znacząco ułatwia podejmowanie codziennych czynności, takich jak karmienie czy higiena. Co więcej, do łóżka możemy dołączyć też jeden ze specjalistycznych materaców przeciwodleżynowych. Jeśli pacjent musi leżeć np. ze względu na okres rekonwalescencji i wypożyczenie łóżka jest chwilowe, to w takiej sytuacji możemy również polecić nasze wygodne materace piankowe.

W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego Adiuva-Med znajdziecie również wózki inwalidzkie dostosowane zarówno do dzieci, jak i do dorosłych. Zachęcamy do zapoznania się z konkretnymi modelami. Posiadamy także standardowe wózki, jak i takie, z których mogą korzystać osoby ze złamaną nogą. Co więcej, w naszej ofercie czekają na Was też wózki z dodatkowym uchwytami, które bez problemu można wnosić po schodach.

Jeśli chcecie skorzystać z oferty lub macie jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu! Po złożeniu zamówienia dostarczymy sprzęt, wniesiemy go do wskazanego mieszkania, objaśnimy działanie sprzętu i podpiszemy umowę bezterminową. Co ważne, nie pobieramy kaucji!

Kontakt:
885 448 094,
607 448 094.