Wypożyczalnia sprzętu medycznego - Wąbrzeźno - Adiuva-Med
16401
page-template-default,page,page-id-16401,bridge-core-2.3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-22.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Wąbrzeźno

Adiuva-Med to wypożyczalnia sprzętu medycznego, która działa między innymi w Wąbrzeźnie. Dostarczamy sprzęt rehabilitacyjny do Wąbrzeźna i pobliskich miejscowości: Książki, Nieżywięć, Radzyń Chełmiński, Jabłonowo Pomorskie, Płużnica.

 

 

Posiadamy szeroką gamę sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego. Przykładowo, znajdziesz u nas: łóżka elektrycznie sterowane czy koncentratory tlenu. Posiadamy też wózki inwalidzkie o różnej szerokości siedziska, co pozwala dopasować wózek do każdego pacjenta. Adiuva-Med posiada wózki inwalidzkie dziecięce oraz dla osób które potrzebują dodatkowego usztywnienia kończyny dolnej. W wypożyczalni sprzętu medycznego w Wąbrzeźnie znajdziesz również balkoniki, chodziki czterokołowe i trójkołowe, chodziki typu ambona, krzesła toaletowe (tylko w sprzedaży), materace przeciwodleżynowe (sprzedaż i wynajem), stoliki przyłóżkowe, ssaki medyczne, kule łokciowe.

 

 

Wymieniony sprzęt medyczny znacznie poprawia komfort leczenia i rehabilitacji. Na przykład, łóżka rehabilitacyjne pozwalają pilotem regulować wysokość leża: 40 cm nad podłogą to najniższe położenie,  120 cm nad podłogą najwyższe. To bardzo ułatwia obsługę chorego i pracę opiekuna. Co więcej, regulacja wysokości zagłówka aż do pozycji siedzącej ułatwia karmienie. Dodatkowa regulacja  wysokości podnóżka umożliwia też pacjentowi zmienianie ułożenia ciała. Łóżko oczywiście posiada kółka z hamulcem, co daje możliwość dostępu z każdej strony oraz sprawia, że mebel można unieruchomić w dowolnej pozycji.

 

 

Wózki inwalidzkie stosowane są zarówno w domu pacjenta jak i na zewnątrz. Szerokość całkowita nie przekracza w większości przypadków 70 cm, co pozwala swobodnie poruszać się po mieszkaniu.

 

 

Wózki z podporą pod łydkę umożliwiają swobodne poruszanie się pacjentom z kończyną usztywnioną powyżej stawu kolanowego. Mniejsze wózki (siedzisko około 40 cm) są dostosowane dla maluchów w wieku 8-9 lat. Dla jeszcze młodszych dzieci przewidziany jest wózek dziecięcy.

 

 

Nasza wypożyczalnia stosuje prosty sposób przyjmowania zamówień – wystarczy zadzwonić do nas!  Wspólnie ustalimy dzień oraz godzinę dostarczenia zamówionego sprzętu medycznego. W domu klienta dopełniamy formalności i podpisujemy bezterminową umowę najmu. Pierwsza płatność jest realizowania w momencie dostarczenia sprzętu a kolejne przelewem na konto wskazane w umowie.

 

Dostarczony sprzęt wnosimy i montujemy. Demonstrujemy jego działanie i przeprowadzamy instruktaż. Wprzypadku koncentratorów zostawiamy również fabryczną instrukcję obsługi urządzenia.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i pozdrawiamy.

 

Numery kontaktowe:

  • 885 448 094

  • 607 448 094.