WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO WĄBRZEŹNO

Adiuva-Med to wypożyczalnia sprzętu medycznego, która działa między innymi w Wąbrzeźnie.

Dostarczamy sprzęt rehabilitacyjny do Wąbrzeźna i pobliskich miejscowości: Książki, Nieżywięć, Radzyń Chełmiński, Jabłonowo Pomorskie, Płużnica.

Posiadamy szeroką gamę sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego. Przykładowo, znajdziesz u nas: łóżka elektrycznie sterowane czy koncentratory tlenu. Posiadamy też wózki inwalidzkie o różnej szerokości siedziska, co pozwala dopasować wózek do każdego pacjenta. Adiuva-Med posiada wózki inwalidzkie dziecięce oraz dla osób które potrzebują dodatkowego usztywnienia kończyny dolnej. W wypożyczalni sprzętu medycznego w Wąbrzeźnie znajdziesz również balkoniki, chodziki czterokołowe i trójkołowe, chodziki typu ambona, krzesła toaletowe (tylko w sprzedaży), materace przeciwodleżynowe (sprzedaż i wynajem), stoliki przyłóżkowe, ssaki medyczne, kule łokciowe.

Wymieniony sprzęt medyczny znacznie poprawia komfort leczenia i rehabilitacji. Na przykład, łóżka rehabilitacyjne pozwalają pilotem regulować wysokość leża: 40 cm nad podłogą to najniższe położenie, 120 cm nad podłogą najwyższe. To bardzo ułatwia obsługę chorego i pracę opiekuna. Co więcej, regulacja wysokości zagłówka aż do pozycji siedzącej ułatwia karmienie. Dodatkowa regulacja wysokości podnóżka umożliwia też pacjentowi zmienianie ułożenia ciała. Łóżko oczywiście posiada kółka z hamulcem, co daje możliwość dostępu z każdej strony oraz sprawia, że mebel można unieruchomić w dowolnej pozycji.

Wózki inwalidzkie stosowane są zarówno w domu pacjenta jak i na zewnątrz. Szerokość całkowita nie przekracza w większości przypadków 70 cm, co pozwala swobodnie poruszać się po mieszkaniu.

Wózki z podporą pod łydkę umożliwiają swobodne poruszanie się pacjentom z kończyną usztywnioną powyżej stawu kolanowego. Mniejsze wózki (siedzisko około 40 cm) są dostosowane dla maluchów w wieku 8-9 lat. Dla jeszcze młodszych dzieci przewidziany jest wózek dziecięcy.

Nasza wypożyczalnia stosuje prosty sposób przyjmowania zamówień – wystarczy zadzwonić do nas! Wspólnie ustalimy dzień oraz godzinę dostarczenia zamówionego sprzętu medycznego. W domu klienta dopełniamy formalności i podpisujemy bezterminową umowę najmu. Pierwsza płatność jest realizowania w momencie dostarczenia sprzętu a kolejne przelewem na konto wskazane w umowie.

Dostarczony sprzęt wnosimy i montujemy. Demonstrujemy jego działanie i przeprowadzamy instruktaż. Wprzypadku koncentratorów zostawiamy również fabryczną instrukcję obsługi urządzenia.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług i pozdrawiamy.

Numery kontaktowe:
885 448 094,
607 448 094.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Wąbrzeźno — dla kogo będzie godnym uwagi wyborem?
Różnego rodzaju chorobom lub wypadkom bardzo często towarzyszą stres i przemęczenie, które niekiedy wynika z poczucia bezsilności — szczególnie wtedy, gdy koszty leczenia oraz rehabilitacji nie należą do najniższych. Ponadto dużym zmartwieniem dla wielu osób okazuje się konieczność zainwestowania w specjalny sprzęt rehabilitacyjny, który nie tylko przyspieszy powrót do zdrowia, ale także znacznie ułatwi codzienne funkcjonowanie. Z tego też powodu powstała nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego, która dostarcza urządzenia na terenie Wąbrzeźna i zapewnia pacjentom łatwy dostęp do wysokiej jakości urządzeń. Warto dowiedzieć się, na czym polegają nasze usługi w miejscowości Wąbrzeźno i wybrać sprzęt rehabilitacyjny, który sprosta wszelkim potrzebom.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Wąbrzeźno — na czym polega?

To prawda, że wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego okazuje się idealnym wyborem dla pacjentów w Wąbrzeźnie, którzy mają dobre rokowania i nie muszą decydować się na zakup tego typu urządzeń. W naszym asortymencie znajdują się między innymi wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne oraz materace przeciwodleżynowe, które świetnie sprawdzają się w przypadku różnych schorzeń. Ponadto zapewniamy także duży wybór wózków inwalidzkich, chodzików czy koncentratorów tlenu, które często stają się niezbędne do codziennego funkcjonowania. Warto przy tym wspomnieć, że nasz sprzęt rehabilitacyjny w Wąbrzeźnie wyróżnia się bardzo dobrym stanem technicznym i – mimo częstego użytkowania – nienagannym wyglądem.