WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO WŁOCŁAWEK

Adiuva-med wypożyczalnia sprzętu medycznego we Włocławku i okolicach oferuje dowóz oraz montaż specjalistycznyego sprzętu, łóżek rehabilitacyjnych, koncentratorów tlenu, materacy przeciwodleżynowych, wózków inwalidzkich, chodzików i balkoników, ssaków medycznych oraz stolików. Dokładniej mówiąc, naszą bazą jest Toruń, ale bez problemu dowozimy sprzęt do Włocławka i wszystkich okolicznych miejscowości takich jak: Brześć Kujawski, Lubraniec, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Chodecz, Kowal, Lubanie, Fabianki, Boniewo, Baruchowo, Choceń. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma możliwość, by odebrać sprzęt osobiście i wnieść go np. na drugie czy trzecie piętro w bloku. Na szczęście nie musisz się tym zajmować. Wszystko zrobimy za Ciebie! Co więcej, nie musisz nawet wychodzić z domu,  by zamówić sprzęt. Wystarczy jeden telefon, a łóżka rehabilitacyjne pojawią się we Włocławku tak szybko, jak tylko będzie to możliwe! Proponujemy w ramach jednego transportu domówić też dodatkowy sprzęt, który ułatwi codzienne funkcjonowanie osoby leżącej oraz pomocników. Sprawdź cały asortyment z wypożyczalni sprzętu medycznego dostarczanego do Włocławka.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego we Włocławku – w trosce o komfort

Współczesna technologia pozwala na profesjonalną opiekę nad pacjentami w warunkach domowych. Przykładowo, jeżeli bliska Ci osoba dostaje wypis ze szpitala, a nie chcesz oddawać jej do domu opieki lub innej instytucji, możesz zaopatrzyć się w sprzęt, który umożliwia opiekę w warunkach domowych. Pacjent będzie czuł się komfortowo, a dzięki specjalistycznym sprzętom pozostanie bezpieczny nawet poza szpitalem. Wypożyczalnia Adiuva-med działająca na terenie Włocławka, jak i również całego województwa kujawsko-pomorskiego, proponuje dostarczenie sprzętu do Twojego mieszkania! Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą dostępną na naszej stronie www. Warto wiedzieć, że w ofercie posiadamy specjalistyczny asortyment, dostosowany do potrzeb pacjentów.

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych we Włocławku

Dla Twojej wygody proponujemy wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego. Ułatwi ono wykonywanie codziennych obowiązków, szczególnie przy osobie chorej, która nie jest w stanie podnosić się o własnych siłach. Elektrycznie podnoszone oparcie oraz podnóżek oszczędzą Państwa siły. Dodatkowo, specjalnie zaprojektowane, podnoszone bariery boczne zabezpieczą chorego przed zsunięciem się z łóżka. Oferujemy również zakup materaca przeciwodleżynowego, który zapewni pacjentowi maksymalny komfort. Nasze funkcjonalne materace dobrze zmniejszają nacisk na tkanki, a to wszystko dzięki temu, że posiadają specjalne komory, które skutecznie zapobiegają tworzeniu się odleżyn. Dołączona do materaca pompa pracuje cicho, dlatego zyskujesz gwarancję, że nie będzie zakłócała spokoju pacjenta. Nasze materace przeciwodleżynowe Adiuva-Med można zarówno wynajmować, jak i zakupić. Oferujemy sprzęt dostosowany do łóżek rehabilitacyjnych Burmaier. Dzięki temu w jednym transporcie możesz zamówić zarówno łóżka rehabilitacyjne do Włocławka, jak i materac przeciwodleżynowy. Zaoszczędzisz sobie czasu na szukaniu poszczególnych elementów asortymentu!

Koncentratory tlenu – wypożyczalnia

W naszej wypożyczalni znajdziesz również wspomniane już koncentratory tlenu. To urządzenia bardzo często niezbędne do opieki nad tymi pacjentami, którzy zmagają się z chorobami układu oddechowego. Dla Państwa wygody zapewniamy instrukcję obsługi urządzenia, jak i również gwarancję wymiany w przypadku awarii. Nasz sprzęt posiada aktualne przeglądy techniczne. Dbamy o to, by wszystkie koncentratory posiadały paszporty techniczne. Dzięki temu zyskujemy pewność, że urządzenia będą działały bez zarzutu, a to przecież ma ogromne znaczenie dla pacjentów poddanych tlenoterapii. Warto dodać, że na życzenie klienta zapewniamy dowóz i montaż urządzenia w mieszkaniu. Uwaga – tlenoterapia powinna odbywać się pod nadzorem lekarza lub pielęgniarki!

Tlenoterapia w twoim domu

Wskazania do tlenoterapii w warunkach domowych to chociażby: zaburzenia geriatryczne, rdzeniowy zanik mięśni, przewlekła obturacyjna choroba płuc (w skrócie POChP),  niewydolność oddechowa, schorzenia serca i wiele innych. Tlenoterapia w takich sytuacjach niesie ze sobą wiele zalet dla pacjenta. Przede wszystkim, wpływa na poprawę samopoczucia i łagodzi objawy niedotlenienia (bóle głowy, ogólne osłabienie). Dodatkowo, regularnie stosowana może ograniczać postęp choroby układu oddechowego. Warto wziąć to pod uwagę i wypożyczyć koncentrator tlenu do domu dla osoby, która z różnych powodów porzebuje regularnej tlenoterapii. Oczywiście, warto pamiętać o tym, ze tlen, tak jak każdy inny lek, musi być stosowany pod nadzorem lekarza. Nie można samodzielnie dobierać dawek tlenu, ponieważ to może grozić nawet wystąpieniem objawów toksycznych.

Czy stosowanie koncentratora tlenu w domu jest bezpieczne? Jak najbardziej! Warto wiedzieć, że sama przewlekła obturacyjna choroba płuc jest przyczyną co czwartego zgonu w Polsce. Odpowiednio wczesne zastosowanie terapii tlenowej może złagodzić rozwój choroby. Szacuje się, że w Polsce na niewydolność oddechową spowodowaną przez POChP chorują nawet 2 miliony osób. Warto zadbać o komfort osób cierpiących na to schorzenie. Ulgę w codziennym funkcjonowaniu przynosi właśnie m.in. regularne stosowanie koncentratorów tlenu w warunkach domowych.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego we Włocławku – z dostawą do domu

W naszej wypożyczalni znajdziesz również wózki inwalidzkie. Posiadamy sprzęty dostosowane do potrzeb różnych pacjentów. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim, poza standardowym wózkiem inwalidzkim, znajdziesz u nas też wózek z podporą pod łydkę, optymalny dla osób, które mają złamaną nogę lub z różnych względów potrzebują dodatkowego usztywnienia w stawie kolanowym. W trosce o komfort najmłodszych pacjentów, Adiuva-Med proponuje też dowóz dziecięcego wózka inwalidzkiego do Włocławka. Taki wózek jest zdecydowanie mniejszy i lżejszy, dzięki czemu młodszy użytkownik wózka bez problemu będzie w stanie przemieszczać się samodzielnie. Poza wózkami inwalidzkimi, nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Adiuva-Med oferuje również chodziki ambona oraz rollatory. To urządzenia służące pionizacji osób, które zmagają się z różnymi zaburzeniami motorycznymi. Dzięki wsparciu oferowanemu przez chodziki, osoby starsze lub takie, które mają ograniczone zdolności ruchowe, będą w stanie samodzielnie przemieszczać się na przykład po domu.

Co więcej, w ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego znajdziesz też asortyment gwarantujący dodatkowe udogodnienia dla takich osób. Mowa chociażby o kulach łokciowych, stolikach przyłóżkowych czy krzesłach toaletowych. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na te ostatnie. Nasze krzesła toaletowe posiadają dodatkowe nakładki antypoślizgowe, dzięki czemu zwiększają bezpieczeństwo osób starszych i nie tylko.

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły oferty: 885 448 094, 607 448 094. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania I rozwiejemy wątpliwości związane z użytkowaniem poszczególnych sprzętów!

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Włocławek

Sprzęt rehabilitacyjny Włocławek

Sprzęt medyczny Włocławek