Łóżka rehabilitacyjne to sprzęt niezbędny dla osób, które z uwagi na stan zdrowia muszą pozostawać przez długi czas w pozycji leżącej. Takie łóżka zapewniają bezpieczeństwo pacjentom i nadają się do stosowania również w domu. W połączeniu z materacami przeciwodleżynowymi stanowią ważny element profilaktyki przeciw powstawaniu ran u osoby leżącej.

Dodatkowo łóżka rehabilitacyjne znacząco ułatwiają opiekę nad chorym.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Toruń

Nasza wypożyczalnia znajduje się w Toruniu – to właśnie tutaj mogą Państwo wypożyczyć łóżka rehabilitacyjne dla chorego oraz inne niezbędne sprzęty medyczne. Oferujemy dowóz sprzętów do wszystkich miast, które znajdują się w obrębie woj. kujawsko-pomorskiego.

Jeśli chcą Państwo zamówić łóżko rehabilitacyjne do Włocławka, Grudziądza lub Brodnicy, wystarczy skontaktować się z nami.

Jak wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne w Toruniu?

To proste! Wystarczy skontaktować się z nami, by umówić termin na dowiezienie łóżka. Dowozimy je w częściach, a następnie składamy już bezpośrednio u Państwa w domu. Nasz sprzęt przywozi wykwalifikowany personel, który objaśni zasadę działania łóżka oraz odpowie na pytania dotyczące innego sprzętu medycznego dostępnego w wypożyczalni Adiuva-Med.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że łóżka rehabilitacyjne dla chorego to niezwykle ważny sprzęt. Dlatego w miarę możliwości staramy się dostarczać je z dnia na dzień. Warto jednak zadzwonić do nas i dopytać o dostępność łóżka, a następnie zarezerwować termin. Dzięki temu zyskają Państwo pewność, że otrzymają sprzęt medyczny na czas.

Łóżko rehabilitacyjne: dla kogo?

Łóżka medyczne wynajmuje się przede wszystkim dla osób o ograniczonej mobilności oraz dla osób leżących. To niezbędne wsparcie codziennego komfortu Pacjentów. Wygodne, odpowiednio szerokie łóżko rehabilitacyjne można dowolnie układać. Nadaje się do ustawienia w pozycji siedzącej, a ponadto można sterować jego wysokością.

To zasługa elektrycznego pilota dołączonego do łóżka medycznego. Dzięki niemu opiekun oszczędzi plecy, nie musząc podnosić łóżka oraz chorego własnymi siłami.

Wynajem łóżka rehabilitacyjnego to najlepsza opcja dla osób, które są unieruchomione czasowo, na przykład na skutek rekonwalescencji pooperacyjnej. Kupno łóżka wiąże się z dużym kosztem – nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek, aodsprzedanie łóżka może być później problematyczne. Przy wypożyczeniu nie ma tego problemu – płacą Państwo tylko niewielką kwotę comiesięczną.

W wypożyczalni sprzętu medycznego Adiuva-Med umowa jest bezterminowa – Państwo decydują o zakończeniu, a my przyjeżdżamy po odbiór sprzętu.

Gdzie wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne w Toruniu?

Zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią – dowieziemy sprzęt prosto do Twojego domu! Zachęcamy do umawiania się na konkretną godzinę.

Aby wypożyczyć łóżko medyczne, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerami 885 448 094 lub 607 448 094.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą!