Wypożyczalnia sprzętu medycznego - Chełmno | Adiuva-Med
Profesjonalne sprzęty rehabilitacyjne dostępne bez kaucji! Dowóz do Chełmna i okolic. Sprawdź ofertę!
wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, sprzęt medyczny Chełmno,
16339
page-template-default,page,page-id-16339,bridge-core-2.3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-22.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Chełmno

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni sprzętu medycznego Adiuva-Med! Docieramy do takich miejscowości, jak Chełmno, Kijewo Królewskie, Lisewo, Papowo Biskupie, Stolno i Unisław. Działamy również na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego, więc jeśli chciałbyś zamówić sprzęt do innego miasta – żaden problem! Gwarantujemy dowóz oraz montaż sprzętu z dostawą do domu klienta. Dodatkowo, oferujemy również przeszkolenie, dzięki któremu każdy będzie wiedział, jak obsługiwać wybrany sprzęt.

 

W naszej ofercie znajdziesz m.in. łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu czy ssaki medyczne. Nasze sprzęty znacząco ułatawiają codzienne funkcjonowanie osób leżących lub takich, które mają problem z samodzielnym przemieszczaniem się. W trosce o ich pełny komfort, przygotowaliśmy również szeroki wybór wózków inwalidzkich. Toruń jest naszą bazą, ale na życzenie klienta możemy dostarczyć wózek i inne sprzęty rehabilitacyjne do Chełmna. U nas znajdziesz zarówno standardowe wózki inwalidzkie, jak i te specjalistyczne, z dodatkową podporą pod łydkę. Takie wózki są doskonałe dla osób ze złamaną nogą, które potrzebują podparcia. Co więcej, w ofercie posiadamy też wózki inwalidzkie dla dzieci, w mniejszym rozmiarze, dostosowane do możliwości osób młodszych.

 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Adiuva-Med do Chełmna dostarcza też inne specjalistyczne sprzęty, w tym rollatory oraz chodziki ambony. Dzięki temu osoby o ograniczonych zdolnościach ruchowych mogą się przemieszczać swobodniej, ponieważ zyskują podparcie. Chodziki zmniejszają również ryzyko przewrócenia się, co ma szczególne znaczenie dla osób starszych z uwagi na ich częstą, zwiększoną łamliwość kości.

 

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego odbywa się poprzez przyjmowanie zamówienia telefonicznie. Adiuva-Med dostarcza m.in. łóżka rehabilitacyjne do Chełmna. Co więcej, w ofercie posiadamy również wygodne materace piankowe, które gwarantują znakomite podparcie dla kręgosłupa. Jeśli szukasz odpowiedniego sprzętu, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać urządzenia adekwatne do potrzeb osoby leżącej lub z ograniczonymi zdolnościami ruchowymi. Warto wiedzieć, że w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego z Torunia nie pobiera kaucji. Dbamy o naszych klientów i chcemy świadczyć im jak najlepsze usługi.

 

Skontaktuj się z nami, by zamówić sprzęt: 885 448 094, 607 448 094.