WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO – RADZIEJÓW

Gdzie wypożyczyć sprzęt medyczny w Radziejowie?

W Adiuva-Med! Nasza firma stacjonuje w Toruniu, ale działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Warto wiedzieć, że sprzęt rehabilitacyjny dowozimy do takich miejscowości, jak: Radziejów, Bytoń, Dobre, Osięciny, Topólka oraz Piotrków Kujawski. Dbamy o to, by nasi klienci nie musieli martwić się dostawą czy montażem. Wszysktim zajmujemy się osobiście! Wystarczy wykonać jeden telefon, a my dostarczymy sprzęt pod wskazany adres. Następnie przeprowadzimy montaż oraz instruktaż, dzięki czemu będziesz wiedzieć, jak prawidłowo obsługiwać sprzęt.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu medycznego znajdziesz wygodne i funkcjonalne łóżka rehabilitacyjne. To elektryczne meble, do których dołączamy pilot. Dzięki temu możesz bez problemu zmienić pozycję łóżka, co bywa przydatne na przykład podczas karmienia osoby leżącej. Co więcej, nasze łóżka są też regulowane na wysokość oraz posiadają barierki, które zapobiegają ewentualnemu zsunięciu się osoby leżącej. Do łóżka dla chorego oferujemy standardowe materace piankowe lub materace przeciwodleżynowe. Te drugie polecamy zwłaszcza dla tych osób, które w ogóle nie mają możliwości wstawania z łóżka. Materace doskonale chronią przed powstawaniem ran i odleżyn i dbają o to, by niwelować ucisk tkanek miękkich na kości.

Wózki rehabilitacyjne Radziejów

Adiuva-Med oferuje też wypożyczenie standardowych oraz specjalistycznych wózków inwalidzkich. Potrzebujesz wózka dla osób ze złamaną nogą? A może szukasz wózka inwalidzkiego dla dzieci? W takim razie dobrze trafiłeś! Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz też wózki dostosowane do przenoszenia ich wraz z osobą. Specjalistyczne wózki zostały wyposażone w dodatkowe uchwyty, dzięki którym wózek można bez problemu wnieść na przykład na piętro do domu czy do mieszkania.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie wypożyczyć sprzęt medyczny typu koncentratory tlenu czy ssaki medyczne, to nie martw się. Posiadamy również specjalistyczne urządzenia wspierające codzienne funkcjonowanie osób cierpiących na schorzenia związane z drogami oddechowymi. Co więcej, nasze ssaki medyczne dobrze sprawdzają się u pacjentów, którzy  mają problem z odkrztuszaniem flegmy. Można je również stosować u osób w stanie śpiączki lub w stanie pooperacyjnym.

Zachęcamy do kontaktu: 885 448 094, 607 448 094.