WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO – RYPIN

Gdzie wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny w Rypinie?

Sprawdź naszą ofertę! Adiuva-Med to wypożyczalnia sprzętu medycznego. Dowozimy urządzenia m.in. do takich miejscowości, jak Rypin, Brzuze, Rogowo, Wąpielsk czy Skrwilno. W ramach naszych usług możemy zagwarantować: dowóz, montaż oraz instruktaż użytkowania poszczególnych sprzętów. Co ważne, nasza firma NIE pobiera kaucji, dlatego gwarantujemy, że u nas nie znajdziesz żadnych ukrytych kosztów. Wynajem jest bardzo prosty. Wystarczy wykonać telefon. Nasi fachowcy dowiozą sprzęt rehabilitacyjny do Twojego domu lub mieszkania. Jeszcze na miejscu podpiszemy bezterminową umowę. Pierwszą wpłatę możemy zrealizować na miejscu w gotówce, a już kolejne wystarczy przelewać na konto wskazane w umowie. Prosto i bezpiecznie!

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych Kujawsko-pomorskie

W ofercie posiadamy specjalistyczne sprzęty przeznaczone do opieki nad osobą starszą lub leżącą w warunkach domowych. Znajdziesz u nas między innymi łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu, ssaki medyczne, wózki inwalidzkie, chodziki czy balkoniki.

Do łóżek rehabilitacyjnych proponujemy dodatkowy wynajem lub zakup materacy przeciwodleżynowych. To asortyment niezbędny w przypadku osób, które nie są już w stanie poruszać się o własnych siłach i praktycznie spędzają cały czas w łóżku. Materace znakomicie niwelują ucisk na te tkanki, które są najbardziej narażone na powstawanie odleżyn. Co więcej, stosowanie materaca przeciwodleżynowego u osób, u których powstały juz drobne rany sprawia, że zmiany na ciele zmniejszają się.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą profesjonalnych koncentratorów tlenu. To urządzenia dedykowane osobom, które potrzebują wsparcia dróg oddechowych. Regularne użytkowanie koncentratora sprzyja łagodzeniu schorzeń związanych z układem oddechowym, a to ma ogromne znaczenie dla osób, które cierpią np. na przewlekłe obturacyjne choroby płuc albo zmagają się z niewydolnością oddechową. Niezależnie od tego, jaki to problem, warto skorzystać z koncentratora. To skuteczne urządzenie stosowane w tlenoterapii. Co ważne, bez problemu można używać go również w warunkach domowych.

Sprzęt rehabilitacyjny w Rypinie – zamów jeszcze dziś!

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby poznać szczegóły oferty. Chętnie odpowiemy na szczegółowe pytania I rozwiejemy wątpliwości: 885 448 094, 607 448 094.